Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Zestawy kina domowego

  Zestawy kina domowego Jest 1 produkt

  • Liczba kanałów: 4.0.4
   Moc całkowita [W]: 504
   Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
   Subwoofer: Brak
   HDMI: Tak

   8 999,00 zł

  Systemy kina domowego

  Zestawy kina domowego pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem bez wychodzenia z domu. Kino domowe to cieszące się od dawna dużym zainteresowaniem rozwiązanie, które zapewnia efekty dźwiękowe na miarę oczekiwań każdego audiofila. Wraz z rozwojem technologii i poprawie jakości obrazu (telewizory 4K czy telewizory 8K) coraz więcej osób przywiązuje uwagę również do jakości dźwięku – jeśli zależy nam na najlepszych efektach, powinniśmy sięgnąć po jeden z gotowych zestawów kina domowego lub przygotować je, samodzielnie wybierając poszczególne jego elementy – soundbary i subwoofery.

  Zestawy kina domowego – nowa jakość dźwięku

  Coraz to nowsze technologie sprawiają, że jakość dźwięku oferowana przez producentów telewizorów staje się coraz lepsza. Jednak żadna z nich nie oferuje takiej jakości, jaką odnajdziemy w zestawie kina domowego. Dlatego, chcąc odnaleźć i podziwiać każdy dźwięk, warto sięgnąć po sprawdzone i wciąż ulepszane rozwiązania.

  Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym – zamawiając gotowy zestaw, nie musisz samodzielnie dobierać odpowiednich głośników i przewodów. Skonfigurowane zestawy kina domowego zostały przygotowane zgodnie z wiedzą i doświadczeniem najlepszych specjalistów.