Gra PS4 Battlefield 1 PL - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol View larger

Gra PS4 Battlefield 1 PL

 • Platforma: PlayStation 4
 • Gatunek: Akcji, FPP, FPS
 • PEGI: 18+
 • Wersja: Polska
 • Premiera: 2016-10-21
 • Jednoosobowa (Singleplayer), Wieloosobowa (Multiplayer)

Czytaj pełny opis

Oblicz ratę Gra PS4 Battlefield 1 PL - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol

Battlefield 1

Battlefield 1 przenosi graczy w czasy I wojny światowej, podczas której nowe technologie i skala konfliktu na zawsze odmieniły sposób prowadzenia działań bojowych.

Walcz na lądzie, na wodzie i w powietrzu, kontroluj ogromne pojazdy i wykonuj manewry, które odwrócą bieg wydarzeń na polu walki. Wojna ogarnęła cały świat – wyjdź z okopów i sam się przekonaj.

Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wokół silnie bronionych górskich fortów we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii.

Battlefield 1 - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol

Walcz na lądzie, na wodzie i w powietrzu

Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę do zniszczalnego otoczenia i zmieniającej się pogody.

Bij się jako piechur, szarżuj na wroga konno lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i dwupłatowców po ogromne behemoty, największe pojazdy w historii serii Battlefield.

Walcz na lądzie, na wodzie i w powietrzu - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol

Błoto i Krew

Jesień 1918 roku. Wojska brytyjskie szykują się do zmasowanego natarcia na francuskie miasto Cambrai. Alianckie dowództwo jest przekonane, że dzięki wsparciu pojazdów pancernych opór nieprzyjaciela zostanie złamany.

Jednak czołgi Mark V mają jeden poważny mankament: są zawodne. Dołącz do niezwykłej załogi jednego z nich i wyrusz za linie wroga, dowiadując się po drodze, czym jest prawdziwe braterstwo broni.

Błoto i Krew - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol

Walcz w różnych zakątkach świata

Walcz w obleganych francuskich miastach, we włoskich Alpach i na pustyniach Arabii. W pełni zniszczalne lokacje i zmienna pogoda sprawiają, że otoczenie ani przez chwilę nie pozostaje statyczne.

Niszcz fortyfikacje ogniem karabinowym i zostawiaj leje po bombach – tu każde starcie jest inne od poprzedniego.

Walcz w różnych zakątkach świata - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol

Potężne pojazdy

Zmieniaj bieg bitew na swoją korzyść, korzystając z różnorodnych pojazdów – od czołgów i dwupłatowców po ogromne behemoty, które udzielą ci wsparcia w sytuacjach kryzysowych.

Zsyłaj na ziemię ognisty deszcz z ogromnego sterowca, pędź przez pole bitwy pociągiem pancernym, ostrzeliwuj cele na lądzie z pokładu drednota.

Potężne pojazdy - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol

Ogromne sieciowe bitwy

Bierz udział w sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy. Atakuj wrogów jako żołnierz piechoty, prowadź szarże jako kawalerzysta i bierz udział w bitwach tak intensywnych i złożonych, że wyjść z nich cało pozwoli ci tylko pomoc towarzyszy broni.

Nowy tryb sieciowy Operacje 

W trybie Operacje wykonuj mistrzowskie manewry podczas serii powiązanych ze sobą sieciowych bitew toczonych na kolejnych mapach. Atakujący muszą przełamać linie wroga i zepchnąć go na kolejną mapę, a obrońcy mają im w tym przeszkodzić.

Ogromne sieciowe bitwy - gra ps4, gry ps4, gry na playstation, gry playstation, solpol

Napisz recenzję

Gra PS4 Battlefield 1 PL

Gra PS4 Battlefield 1 PL

 • Platforma: PlayStation 4
 • Gatunek: Akcji, FPP, FPS
 • PEGI: 18+
 • Wersja: Polska
 • Premiera: 2016-10-21
 • Jednoosobowa (Singleplayer), Wieloosobowa (Multiplayer)