Gra PS4 Spider-Man - gra ps4, gry na playstation, gry playstation, gry ps4, solpol View larger

Gra PS4 Spider-Man

PRODUKT NIEDOSTĘPNY
Zapytaj o dostępność

  • Opis i specyfikacja

Zupełnie nowe spotkanie ze Spider-Manem


Marvel's Spider-Man pozwoli wcielić się w jednego z najsłynniejszych superbohaterów i używać akrobatycznych zdolności, improwizować oraz miotać pajęczynami, z których słynie pełzający po ścianach heros. Pojawią się też elementy, które nie występowały w dotychczasowych grach o Spider-Manie. System ruchu wykorzystujący parkour i elementy środowiska, nowy system walki i scenerie godne najlepszych Hollywoodzkich produkcji – w taką grę o Spider-Manie jeszcze nie graliście.

Zostań Spider-Manem


Peter Parker jako doświadczony Spider-Man, który już od kilku lat walczy z przestępczością, po mistrzowsku korzysta ze swych pajęczych zmysłów, dynamicznych umiejętności, akrobatycznych zdolności oraz nowego kostiumu. 

Poznaj oryginalną historię


Całkowicie nowy świat Człowieka-pająka, gdzie spotkacie znanych bohaterów w nieoczekiwanych rolach. Zacznij prowadzić podwójne życie nastolatka posiadającego niezwykłe moce, który stawia pierwsze kroki w relacjach.

Wskocz do otwartego świata


Swobodnie przemierzaj Nowy Jork w wydaniu Marvela, poznając podczas zmagań różnorodną scenerię i bogatą, pełną ciekawych postaci fabułę.
   
Charakterystyka

Przedział wiekowy (PEGI)

16+

Tryb gry

Singleplayer

Gatunek

Akcja

Wersja językowa

Polska

Nośnik

Blu-ray

Parametry

Rodzaj

Gra

Platforma

PlayStation 4

Napisz recenzję

Gra PS4 Spider-Man

Gra PS4 Spider-Man