Gra PS5 Returnal
Gra PS5 Returnal

Gra PS5 Returnal

Na stanie
199,00 ZŁ
Brutto

Gatunek: Akcja
Nośnik: Blu-ray
Wersja językowa: Polska (dubbing)
Platforma: Playstation 5
Klasyfikacja wiekowa (PEGI): 16

Zapytaj o produkt

Gra PS5 Returnal

Gra PS5 Returnal

Gatunek: Akcja
Nośnik: Blu-ray
Wersja językowa: Polska (dubbing)
Platforma: Playstation 5
Klasyfikacja wiekowa (PEGI): 16

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Po lądowaniu awaryjnym na zmieniającej kształt planecie, Selene, chcąc odnaleźć drogę ucieczki, musi przedzierać się przez świat pradawnej cywilizacji. Odizolowana i osamotniona zawzięcie walczy o przetrwanie. Jej drogę wieńczą kolejne porażki. A każda śmierć oznacza przymus rozpoczęcia wyprawy od nowa. W toku bezwzględnej rozgrywki typu rougelike odkryjesz, że każda przemiana, jaką przechodzi planeta, oznacza również nowy zestaw przedmiotów, z których możesz korzystać. Każda pętla to nowe kombinacje zmuszające do przekraczania własnych granic i stosowania innych strategii walki. Mroczne piękno otaczającego cię niszczejącego świata, ożywionego dzięki oszałamiającym efektom wizualnym, jest pełne wybuchowych niespodzianek. Od walki o najwyższe stawki, tonąc w morzu pocisków, po dynamiczne zmagania z surowym, pełnym kontrastów otoczeniem. Będziesz badać, odkrywać i walczyć o każdy krok podczas bezlitosnej wyprawy, gdzie tajemnica czai się za każdym rogiem. Returnal został zaprojektowany z myślą o możliwości wielokrotnego przechodzenia, a proceduralny świat wymaga od gracza podniesienia się po porażce i podjęcia nowych, ewoluujących wyzwań wraz z każdym odrodzeniem.

 

Intensywna walka
-Walcz o przetrwanie w trzecioosobowej strzelance rougelike. Rzuć wyzwanie brutalnym wrogom w wybuchowych starciach rodem z gatunku bullet hell.


Ekscytująca eksploracja
-Zarządzaj ekwipunkiem i zasobami z rozwagą – po każdej śmierci zaczynasz od nowa. Zbieraj technologię obcych, by poprawiać swoje umiejętności w kolejnych cyklach.


Zapadająca w pamięć narracja
-Podczas gdy Selena szuka odpowiedzi, ty łącz fragmenty jej wspomnień. Zbuduj osobistą więź z planetą podczas badania jej nieustannie ewoluującej i rozpadającej się powierzchni.

Platforma
Playstation 5
Przedział wiekowy (PEGI)
16+
VR
Nie
399092
711719815099
Gatunek Akcja, TPP
Nośnik Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI) 16+
Tryb gry Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa Polska (dubbing)
Platforma PlayStation 5
Rodzaj Gra
Wymagania systemowe Wymaga połączenia z internetem
Nazwa producenta/importera SONY COMPUTER

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania