View larger

Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge

Kolor: Biały
Łączność: Bezprzewodowa
Przeznaczenie: Playstation 5
Kompatybilny z PC: Tak
Programowalne przyciski: Tak

Oblicz ratę Kolor: BiałyŁączność: BezprzewodowaPrzeznaczenie: Playstation 5Kompatybilny z PC: TakProgramowalne przyciski: Tak Oblicz ratę Kolor: BiałyŁączność: BezprzewodowaPrzeznaczenie: Playstation 5Kompatybilny z PC: TakProgramowalne przyciski: Tak

Wbudowane funkcje kontrolera bezprzewodowego DualSense™

Poznaj wszystkie immersyjne funkcje kontrolera bezprzewodowego DualSense, w tym efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger”, wbudowany mikrofon, sterowaniem ruchem i nie tylko – w obsługiwanych tytułach.

Niepowtarzalne, wygodne i zapobiegające ślizganiu się wewnętrzne uchwyty

Ciesz się takim samym komfortem jak w przypadku oryginalnego kontrolera bezprzewodowego DualSense, teraz ze specjalnymi wewnętrznymi uchwytami, zapobiegającymi ślizganiu się. Są one idealne dla długich sesji w grach dla jednej osoby i pozostają komfortowe podczas intensywnych rozgrywek rywalizacyjnych.

Zgodne ze stacją ładowania DualSense

Utrzymuj dwa kontrolery, także kontroler bezprzewodowy DualSense Edge, w pełni naładowane dzięki szybkiemu i łatwemu projektowi „wklikania” w stację ładowania DualSense, która jest już dostępna w sprzedaży.

Szybki dostęp do menu ustawień profilu

Po prostu naciśnij przyciski Fn i Options będąc w grze, aby otworzyć menu personalizacji, w którym możesz szybko zmienić ustawienia. 

Mapowalne przyciski

Spersonalizuj układ sterowania w ulubionych grach, aby potrzebne Ci komendy były zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Zapisz konfiguracje przycisków w profilu gracza i przełączaj pomiędzy nimi bez opuszczania gry.

Regulowane spusty, czułość drążków i intensywność wibracji

Skonfiguruj czułość drążka, martwe strefy drążków i martwe strefy spustów, aby uzyskać wyregulowane sterowanie. Możesz nawet ustawić intensywność wibracji, aby uzyskać całkowicie spersonalizowane wrażenia z gry.

Szybko przełączaj pomiędzy profilami sterowania

Gdy już znajdziesz idealne ustawienia sterowania, możesz zapisać je do niepowtarzalnych profilów i przełączać się między nimi w biegu, aby Twoje ulubione konfiguracje zawsze na Ciebie czekały.

 

Cała zawartość:

  • Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge
  • Przewód USB w oplocie 
  • 2 standardowe nakładki
  • 2 wysokie nakładki kopułowe
  • 2 niskie nakładki kopułowe
  • 2 półkopułowe przyciski tylne
  • 2 dźwigniowe przyciski tylne
  • Obudowa złącza
  • Etui 

Napisz recenzję

Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge

Kontroler bezprzewodowy DualSense Edge

Kolor: Biały
Łączność: Bezprzewodowa
Przeznaczenie: Playstation 5
Kompatybilny z PC: Tak
Programowalne przyciski: Tak