Odkurzacz pionowy 2w1  VRT61821VD View larger

Odkurzacz pionowy 2w1 VRT61821VD

Oblicz ratę Odkurzacz pionowy 2w1  VRT61821VD

TECHNOLOGIA CYKLONOWA
Technologia PerformCyclone gwarantuje mocne i stałe ciśnienie wewnątrz odkurzacza, dzięki czemu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku.

PODŚWIETLANA ELEKTROSZCZOTKA
Chociaż elektroszczotka do złudzenia przypomina turboszczotkę, jest od niej o wiele bardziej efektywna. Wirowy ruch szczotki jest napędzany dodatkowym silniczkiem, który zwiększa prędkość obrotów. Taka szczotka jest wyjątkowo efektywna zwłaszcza na dywanach z dłuższym włosiem. Dzięki zamontowanemu podświetleniu LED dokładniej odkurzysz również słabo widoczne miejsca.

POJEMNOŚĆ 0,5 L
Odkurzacze pionowe muszą być poręczne i lekkie. Pojemnik na pył i kurz w tym modelu to 500 ml - idealny kompromis pomiędzy efektywnością odkurzania a ergonomią.

SYSTEM 2W1
Nie tylko podłogi - rozsypane okruszki na blacie w kuchni, czy też sierść na tapczanie - z łatwością wszystko uprzątniesz wykorzystując funkcję odkurzacza ręcznego. Doskonały również przy sprzątaniu wnętrza samochodu.

SKŁADANA RĄCZKA
Dzięki zastosowaniu składanej rączki duży gabaryt odkurzacza nie musi być przeszkodą. Jednym przyciskiem możesz złamać odkurzacz w połowie i schować go do szafy. Szybko i bez zbędnego rozkręcania.

DŁUGI CZAS PRACY
Długi czas pracy do 70 minut przy pełnej efektywności, dzięki zastosowaniu wydajnych akumulatorów litowo-jonowych.

WSKAŹNIK STANU BATERII
Wskaźnik naładowania baterii poinformuje Cię o aktualnym stanie akumulatora. Koniec z przykrymi niespodziankami rozładowanych akumulatorów.

WYMIENNA BATERIA LITOWO-JONOWA
Wyjmowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000mAh pozwala na wymianę w przypadku uszkodzenia lub daje możliwość zaopatrzenia się w drugą rezerwową baterię.

EPA
Wymienny wlotowy filtr EPA zamontowany w zbiorniku chroni silnik odkurzacza przed przedostawaniem się do niego cząsteczek kurzu i pyłów, które mogą spowodować jego przegrzanie i uszkodzenie.

 

Akcesoria w zestawie

  • Elektro-szczotka LED, 
  • Szczelinówka, 
  • Szczotka tapicerska 

 

Pozostałe parametry

  • Kontrola stanu baterii
  • Technologia cyklonowa
  • Poziom emisji hałasu: 80 dB (A) re 1pW 
  • Regulacja mocy: 2 tryby 

Napisz recenzję

Odkurzacz pionowy 2w1  VRT61821VD

Odkurzacz pionowy 2w1 VRT61821VD