Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne
Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne
Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne
Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne
  • -300,00 ZŁ
Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne
Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne
Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne
Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne

Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne

Na stanie
899,00 ZŁ 1 199,00 ZŁ -300,00 ZŁ
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 199,00 ZŁ
Koniec promocji

Typ słuchawek: Dokanałowe
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 - 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Zapytaj o produkt

Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne

Słuchawki Bezprzewodowe SONY | WF-1000XM5B Czarne

Typ słuchawek: Dokanałowe
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 - 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kup ten produkt, a rozszerzoną gwarancję na 4 lata otrzymasz gratis! (2 lata standardowa + 2 lata rozszerzona).
Akcja promocyjna trwa do 31.07.2024r.

 

Najlepszy system redukcji hałasu

Słuchawki WF-1000XM5 osłabiają hałas w szerokim paśmie częstotliwości, od niskich po wysokie. Ich wyposażenie obejmuje dwa opracowane przez Sony procesory, które jeszcze dokładniej tłumią zewnętrzne hałasy, nowy przetwornik akustyczny Dynamic Driver X o wysokich parametrach, dwa mikrofony sprzężenia zwrotnego i innowacyjne, lepiej trzymające się w uszach wkładki douszne izolujące od hałasu. Redukcję hałasu w czasie rzeczywistym można zoptymalizować do określonego środowiska, uzyskując dużą poprawę działania w samolocie, pociągu lub autobusie.

Technologia wielu czujników hałasu

Trzy mikrofony w każdej słuchawce, z których dwa to mikrofony sprzężenia zwrotnego, umożliwiają skuteczniejsze osłabianie niskich częstotliwości. Dzięki nim osiągnęliśmy największy postęp w naszej technologii redukcji hałasu i jeszcze większą dokładność przechwytywania dźwięków z otoczenia. Tak czysty dźwięk to naprawdę rzadkość.

Niezrównany system redukcji hałasu

Opracowany przez Sony zintegrowany procesor V2 uwalnia cały potencjał procesora redukcji hałasu QN2e HD. To unikatowe rozwiązanie techniczne kontroluje trzy mikrofony w każdej ze słuchawek i zapewnia niespotykaną dotąd jakość redukcji hałasu oraz możliwość jej dostosowania do konkretnego środowiska.

Nowy przetwornik akustyczny zapewniający wysoką jakość dźwięku i redukcję hałasu

Specjalnie zaprojektowany przetwornik akustyczny Dynamic Driver X jest przystosowany do odtwarzania niższych częstotliwości. Wprowadzone w nim ulepszenia konstrukcyjne, polegające na oddzieleniu kopułki od krawędzi z użyciem różnych materiałów, umożliwia dokładniejsze wytwarzanie fal dźwiękowych redukujących niższe częstotliwości.

Poczuj, jak słuchawki lepiej trzymają się w uszach

Wkładki douszne izolujące od hałasu są wykonane ze specjalnie opracowanej pianki poliuretanowej, która osłabia hałas w paśmie wysokich częstotliwości. To miękkie, elastyczne tworzywo zwiększa powierzchnię styku wkładki dousznej z przewodem słuchowym, zapewniając izolację od dźwięków i zmniejszając poziom hałasu. Dokładniejsze przyleganie do przewodu słuchowego oznacza też lepsze trzymanie się w uszach.

Zdumiewająca jakość dźwięku

Specjalnie zaprojektowany przetwornik akustyczny Dynamic Driver X reprodukuje szerokie pasmo częstotliwości. Odtwarza głębszy bas, delikatne wokale i finezyjne detale w dźwięku z instrumentów o wysokim brzmieniu. Doskonałe parametry w pełnym zakresie częstotliwości zapewniają łagodne i naturalne brzmienie każdego nagrania.

Bogatsze, bardziej szczegółowe wokale

Specjalnie zaprojektowany przetwornik akustyczny Dynamic Driver X odtwarza szeroki zakres częstotliwości, dzięki czemu wzbogaca wokale i lepiej oddaje detale dźwięku. W kopułce i krawędzi membrany połączono różne materiały, uzyskując małe zniekształcenia i czysty dźwięk.

Zaprojektowane z myślą o mniejszych zniekształceniach

Dzięki połączeniu procesora redukcji hałasu QN2e HD ze zintegrowanym procesorem V2 słuchawki WF-1000XM5 umożliwiają precyzyjne, 24-bitowe przetwarzanie dźwięku i zapewniają wysoką jakość wzmocnienia analogowego. Rezultat to małe zniekształcenia i kryształowa czystość odtwarzanego dźwięku.

Odtwarzanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości

Dzięki naszemu przyjętemu na rynku kodekowi LDAC™ słuchawki WF-1000XM5 obsługują bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Pozwala on przesyłać około trzech razy więcej danych niż tradycyjna technologia Bluetooth® audio, dzięki czemu dźwięk High-Resolution Audio ma wyjątkową jakość, bardzo zbliżoną do nagrania studyjnego.

Sztuczna inteligencja zapewniająca precyzję dźwięku

System DSEE Extreme™ wykorzystuje sztuczną inteligencję Edge-AI do interpolacji w czasie rzeczywistym cyfrowej muzyki poddanej kompresji, również z popularnych serwisów streamingowych. Dynamicznie rozpoznaje instrumentację utworu, gatunek muzyczny i indywidualne cechy nagrania, po czym przywraca wysokie częstotliwości, które zanikają wskutek kompresji

Funkcja śledzenia ruchów głowy

Śledzenie ruchów głowy zapewnia słuchaczowi realistyczne i intensywne wrażenia dzięki automatycznym korektom pola akustycznego kompensującym ruchy głowy. Po podłączeniu do zgodnego smartfona i serwisu dźwięk jest dokładnie dopasowany do ekranu smartfona, dzięki czemu możesz bez reszty oddać się oglądaniu.

Tradycyjne działanie

Kiedy poruszasz głową w tradycyjnych słuchawkach, dźwięk przemieszcza się wraz ze słuchawkami. W rezultacie nie ma on związku z rozmieszczeniem źródeł w rzeczywistej przestrzeni, co pogarsza efekt 3D i realizm.

Możliwość śledzenia ruchów głowy

Kiedy poruszasz głową, ta funkcja utrzymuje rzeczywiste rozmieszczenie źródeł dźwięku w trójwymiarowej przestrzeni, dzięki czemu zapewnia realistyczne wrażenia podczas oglądania i słuchania

Najlepsza jakość rozmów w produkcie Sony

Oparty na sztucznej inteligencji algorytm redukcji hałasu, wykorzystanie głębokiej sieci neuronowej (DNN) i czujniki przewodnictwa kostnego sprawią, że Twój głos będzie brzmiał czysto i bardziej naturalnie nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki konstrukcji osłabiającej odgłosy wiatru będzie Cię dobrze słychać nawet wtedy, gdy rozmawiasz na dworze.

Wyraźniejszy dźwięk dzięki wykrywaniu wibracji mowy

Czujniki przewodnictwa kostnego przechwytują drgania powstające pod wpływem Twojego głosu bezpośrednio z kości czaszki. Pomaga to wyizolować mowę spośród dźwięków i hałasów w otoczeniu, aby zapewnić wyraźny dźwięk podczas rozmów nawet w głośnych miejscach.

Wycisz zewnętrzny świat, by uzyskać czysty dźwięk podczas rozmów

Dzięki technologii Precise Voice Pickup z zaawansowanym przetwarzaniem sygnału audio Twój rozmówca będzie Cię wyraźnie słyszał, nawet gdy wokół panuje hałas. Nasz algorytm redukcji hałasu tłumi dźwięki z zewnątrz, zwiększa dokładność i wyraźnie wydobywa Twój głos w różnych warunkach. Algorytm ten powstał dzięki sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu z użyciem ponad 500 milionów próbek głosu.

Usłysz i daj się usłyszeć 

Konstrukcja osłabiająca odgłosy wiatru i siateczka osłaniająca mikrofon osłabią hałasy podczas rozmów przez telefon, dzięki czemu będzie Cię wyraźnie słychać nawet na wietrze.

Małe i eleganckie

Słuchawki mają starannie dopracowaną, połyskującą powierzchnię i tworzą bardziej luksusowe wrażenie. Dokładnie i wygodnie trzymają się w uszach, powstrzymując dźwięki z zewnątrz.

Dzięki zmniejszeniu obudowy i optymalizacji rozmieszczenia elementów słuchawki są teraz o 25% mniejsze i 20% lżejsze od modelu WF-1000XM4. Mniejsze jest też etui z funkcją ładowania, dzięki czemu jeszcze łatwiej Ci będzie schować je do kieszeni.

Wygodne i bezpieczne

Słuchawki WF-1000XM5 idealnie pasują kształtem do ucha, a ich ergonomiczna konstrukcja zapobiega wypadaniu. Projektując je, wykorzystaliśmy obszerne dane o kształtach uszu, gromadzone od czasu wprowadzenia w 1982 roku pierwszych na świecie słuchawek dousznych. Stale prowadzone analizy kształtów i wrażliwości uszu pomogły w wypracowaniu idealnego kształtu słuchawki, dobrze trzymającego się i wygodnego niemal dla każdego.

Wygodne dopasowanie i lepsza izolacja dźwięków

Nowe wkładki douszne izolujące od hałasu są wykonane ze specjalnego tworzywa i mają nowy kształt. Są lepiej dopasowane i mniej uciskają na wnętrze ucha, dzięki czemu zapewniają słuchaczowi większy komfort użytkowania. Wkładki douszne są dostępne w czterech rozmiarach, w tym SS.

Bezproblemowe przełączanie

Aby użytkowanie słuchawek WF-1000XM5 sprawiało maksimum przyjemności, można je połączyć z dwoma urządzeniami Bluetooth® równocześnie. Dzięki temu, gdy zadzwoni telefon, słuchawki automatycznie przełączą się na właściwe urządzenie, a po zakończeniu rozmowy wznowią odtwarzanie z drugiego urządzenia.

Czysty, stabilny sygnał Bluetooth

Słuchawki są wyposażone w nowy, zintegrowany procesor V2 o dużej wydajności, który transmituje sygnał Bluetooth do obu słuchawek równocześnie, zapewniając stabilny dźwięk.

Te słuchawki są przystosowane do obsługi LE Audio (w wersji Beta) — dźwięku Bluetooth nowej generacji, który cechuje się bardzo małymi opóźnieniami i idealnie sprawdza się w grach.

Adaptacja do otaczającego świata

Funkcja Adaptive Sound Control wykrywa, gdzie jesteś i co robisz, a następnie wykorzystuje sztuczną inteligencję do zmiany ustawień dźwięków z otoczenia i stworzenia idealnych warunków do słuchania. Z upływem czasu funkcja ta nauczy się Twoich zachowań, zacznie rozpoznawać miejsca, w których często bywasz, i będzie dostosowywać dźwięk do lokalizacji.

Nowe odczuwanie dźwięku w grach AR

Szukasz nowych form rozrywki, innych niż muzyka i rozmowy telefoniczne? Nowa technologia czujników i dźwięku przestrzennego w słuchawkach WF-1000XM5 zapewnia wciągający dźwięk do gier wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość, takich jak „Ingress” firmy Niantic.

Grając w „Ingress” w słuchawkach WF-1000XM5, zyskasz nowe wrażenia, bo dzięki śledzeniu ruchów głowy dźwięk dobiega z różnych stron i idealnie pasuje do akcji na ekranie.

Muzyka i powiadomienia dźwiękowe

Aplikacja Auto Play zapewnia muzykę i powiadomienia dźwiękowe, gdy są potrzebne. Muzyka włącza się w odpowiednich chwilach, na przykład gdy zakładasz słuchawki lub wychodzisz na przerwę, i poprawia Ci nastrój. Powiadomienia dźwiękowe przypominają Ci o wszystkich ważnych sprawach, więc telefon może bezpiecznie pozostawać w kieszeni. Dołącz aplikacje Spotify, Endel i Muzyka, by uzyskać ulubioną muzykę i relaksujące pejzaże dźwiękowe. Aplikacja Auto Play działa w wersji Beta, więc jej funkcje mogą się zmieniać na lepsze.

Intuicyjna obsługa

Nasze inteligentne funkcje stworzą Ci lepsze warunki do rozrywki przez cały dzień. Pozwolą na przykład regulować głośność dwoma stuknięciami w słuchawki — bez sięgania po telefon. Przy odpowiednich ustawieniach połączysz się także z wybranym serwisem muzycznym bez otwierania aplikacji. Bezpłatna aplikacja Headphones Connect umożliwia nawet zmianę funkcji przypisanej do każdej słuchawki. Obsługa słuchawek jest więc bezproblemowa, a one same doskonale wpisują się w Twój styl życia.

Szybki dostęp

Włączaj muzykę prostymi stuknięciami — nie biorąc do ręki smartfona?. Odtwarzanie muzyki staje się całkowicie bezproblemowe.

Rozmawiaj, słysząc tylko dźwięki z zewnątrz

Kiedy zaczniesz mówić do innej osoby, funkcja Speak-to-Chat pozwala wstrzymać odtwarzanie i słyszeć wyłącznie dźwięki z otoczenia. Umożliwia to rozmowę, gdy nie chcesz zdejmować słuchawek lub masz zajęte ręce. Po zakończeniu rozmowy z powrotem włączy się muzyka.

Natychmiastowa pauza. Natychmiastowe odtwarzanie

1. Słuchawki mają czujnik zbliżeniowy wykrywający, czy używasz jednej słuchawki, czy obu. Dzięki temu, gdy tylko wyjmiesz słuchawki z uszu, muzyka ucichnie.

2. Z powrotem włóż słuchawki, a muzyka włączy się na nowo.

Obsługuj słuchawki, poruszając głową

Możesz obsługiwać słuchawki, kiwając lub kręcąc głową. Dostępne funkcje obejmują odbieranie i odrzucanie połączeń telefonicznych5 oraz obsługę funkcji Auto Play.

Słuchaj bezpiecznie dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect

Aby chronić swój słuch, możesz porównać poziom głośności z danymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Przykładowo, po osiągnięciu 80% tygodniowej normy ciśnienia akustycznego określonej przez WHO głośność automatycznie obniży się do poziomu, który mniej oddziałuje na uszy. Jeśli chcesz śledzić korzyści, możesz zwizualizować czas, przez który system redukcji hałasu chronił Cię przed potencjalnie szkodliwymi dźwiękami.

Jak chcesz słuchać?

Funkcja Ambient Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect umożliwia regulację głośności dźwięków tła i uwydatnienie mowy. W aplikacji dodano także nowe ustawienie Equaliser (Korektor), które pozwala dostosować dźwięk do własnych upodobań.

Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Powiedz „OK Google” lub „Alexa”, by skorzystać z pomocy asystenta głosowego, a następnie słuchać muzyki, kontaktować się ze znajomymi, odbierać powiadomienia, ustawiać przypomnienia itp. — przez cały czas mając wolne ręce. Poleceniami głosowymi można nawet obsługiwać funkcje słuchawek, takie jak system redukcji hałasu.

Znajdź słuchawki za pomocą funkcji Fast Pair

Do sparowania słuchawek Sony WF-1000XM5 z urządzeniem z systemem Android™ i łączem Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie.

Możesz nawet sprawdzić, gdzie ostatnio leżały słuchawki.

Łatwe parowanie z komputerem

Funkcja Swift Pair ułatwi sparowanie słuchawek z tabletem lub komputerem z Windows 11 lub Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 lub Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

Wodoodporne modele do codziennego użytku

Poziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Słuchaj muzyki, gdzie tylko masz ochotę.

Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minuty

Słuchawki mają zapas energii na 8 godzin pracy, a etui na kolejnych 16, zatem poza domem możesz słuchać muzyki przez pełne 24 godziny. Krótkie, 3-minutowe ładowanie wystarczy natomiast nawet na 60 minut odtwarzania. Co więcej, aplikacja Sony | Headphones Connect powiadomi Cię, że zapas energii w etui z funkcją ładowania spadł poniżej 30%.

Łatwe ładowanie bezprzewodowe z użyciem technologii Qi

Technologia Qi umożliwia łatwe, bezprzewodowe ładowanie. Jeśli masz smartfon z technologią Qi i funkcją ładowania zwrotnego, taki jak najnowsze modele Xperia, możesz z niego ładować słuchawki włożone do etui.

Tworzywa z plastiku z recyklingu

Słuchawki WF-1000XM5 zawierają różne tworzywa sztuczne z recyklingu.

Opakowanie wykonane w 100% z tworzyw papierowych.

Kontynuujemy wdrażanie naszego firmowego papieru Original Blended Material między innymi w opakowaniach flagowych słuchawek z serii 1000X (WF-1000XM5, WF-1000XM4 i WH-1000XM5). Original Blended Material to przyjazne dla środowiska tworzywo papierowe powstające z bambusa, włókna trzciny cukrowej i makulatury pokonsumenckiej.

Mikrofon
Tak
Regulacja głośności
Tak
Kolor
Czarny/Grafitowy
Typ słuchawek
Douszne/Dokanałowe
True Wireless
Tak
WF1000XM5B.CE7
4548736143487

Wymiary i waga

WAGA Około 5,9 g × 2 (z wkładkami dousznymi w rozmiarze M)

Cechy ogólne

RODZAJ SŁUCHAWEK Zamknięte, dynamiczne
PRZETWORNIK AKUSTYCZNY 8,4 mm
PASMO PRZENOSZENIA (KOMUNIKACJA BLUETOOTH®) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s)
REGULACJA GŁOŚNOŚCI Tak
WODOODPORNOŚĆ Tak (odpowiednik IPX4)
DSEE Extreme Tak
TRYB DŹWIĘKU OTOCZENIA Tak

Akumulator

CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORA Około 1,5 godziny
SPOSÓB ŁADOWANIA AKUMULATORA Ładowanie przez łącze USB / ładowanie bezprzewodowe (z etui)
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI) Maks. 8 godzin (z włączoną redukcją hałasu), maks. 12 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁA KOMUNIKACJA) Maks. 6 godzin (z włączoną redukcją hałasu), maks. 7 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)

Specyfikacja Bluetooth®

WERSJA BLUETOOTH® Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.3
EFEKTYWNY ZASIĘG 10 m
PASMO PRZENOSZENIA Pasmo 2,4 GHz (2,4000–2,4835 GHz)
PROFIL A2DP, AVRCP, HFP, HSP, TMAP, CSIP, MCP, VCP, CCP
OBSŁUGIWANE FORMATY AUDIO SBC, AAC, LDAC, LC3
OBSŁUGIWANE SYSTEMY OCHRONY TREŚCI SCMS-T

Redukcja hałasów

TRYB DŹWIĘKÓW OTOCZENIA Tak
FUNKCJA QUICK ATTENTION Tak

Etui z funkcją ładowania

WAGA Około 39 g
WYMIARY Około 64,6 × 40,0 × 26,5 mm
CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORA Około 2 godzin (ładowanie przez łącze USB)
  • Etui z funkcją ładowania
  • Przewód USB
  • Wkładki douszne izolujące od hałasu
  • Karta gwarancyjna
  • Podręcznik użytkownika (nowy)

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania