Smartfon 2.4 Dual Sim Szary 2/32GB View larger

Smartfon 2.4 Dual Sim Szary 2/32GB

Oblicz ratę Smartfon 2.4 Dual Sim Szary 2/32GB Oblicz ratę Smartfon 2.4 Dual Sim Szary 2/32GB

Smartfon Nokia 2.4 Dual SIM 2/32GB szary
Nokia 2.4 Dual SIM 2/32 GB szary jest idealnie dopasowana do użytkownika. Korzystaj z telefonu przez długi czas dzięki dużej baterii, rób szczegółowe nocne zdjęcia ze wspomaganiem SI i wygodnie odblokowuj telefon odciskiem palca. Na imponującym 6,5-calowym ekranie HD+ 20:9 Twoje historie ożyją. Gotów, aby zacząć przygodę? Nokia 2.4 czeka na nowe wyzwania.

Eleganckie wykonanie
Powłoka z nanotekstur 3D sprawia, że telefon pewnie leży w dłoni i nadaje mu zachwycający, nordycki wygląd. Pośród niego został wkomponowany duży wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala z rozdzielczością HD+. Oglądaj ciekawe treści i ciesz się z jakości oferowanej przez Nokia 2.4.

Wykonuj zdjęcia razem z Nokia 2.4
Warte uchwycenia momenty zdarzają się również nocą. Tryb nocny z zaawansowanymi funkcjami scalania obrazów i nakładania ekspozycji umożliwia uchwycenie żywych szczegółów nawet przy słabym oświetleniu.

Zostań dyrektorem artystycznym swojego życia: w trybie Portretu możesz korzystać z niestandardowych kształtów i rozmytych teł. Ponadto dzięki nowemu edytorowi portretów zmienisz ostrość i wyedytujesz zdjęcia długo po ich zrobieniu.

Gotowy na nowe wyzwania
Korzystaj z czystego środowiska oprogramowania o usprawnionym interfejsie i bez zasobożernych aplikacji. Pracuj na smartfonie tak, jak lubisz i ciesz się możliwościami, jakie oferuje. A dzięki dużej baterii 4500 mAh rozrywka może trwać przez wiele godzin. Otwórz się na nowe przygody i ciesz się z jakości Nokii 2.4 Dual SIM 2/32 GB szary.

 

Pozostałe parametry wyświetlacza

IPS

 

Pozostałe informacje o procesorze

MediaTek MT6762 Helio P22

 

Szczegółowe dane aparatu

  • Przysłona obiektywu:
  • f/2.4 - tylny obiektyw
  • f/2.2 - przedni obiektyw
  • Wbudowana lampa błyskowa

 

Akcesoria w zestawie

  • Ładowarka 5 W
  • Kabel microUSB
  • Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu

Napisz recenzję

Smartfon 2.4 Dual Sim Szary 2/32GB

Smartfon 2.4 Dual Sim Szary 2/32GB