Telefon komórkowy 3.4 Dual Sim Szary 3/64GB View larger

Telefon komórkowy 3.4 Dual Sim Szary 3/64GB

Oblicz ratę Telefon komórkowy 3.4 Dual Sim Szary 3/64GB Oblicz ratę Telefon komórkowy 3.4 Dual Sim Szary 3/64GB

Smartfon Nokia 3.4 Dual SIM 3/64GB szary
Nokia 3.4 więcej telefonu, więcej mocy. Strumieniowanie, serialowe maratony i praca na maksa z ekranem HD+ o przekątnej 6,39 cala, na którym jest jeszcze więcej miejsca. Bez obaw, nie padnie umożliwia nawet dwa dni pracy na baterii. Idealne ujęcia dzięki potężnemu potrójnemu aparatowi wspomaganemu sztuczną inteligencją, z trybem portretowym, trybem nocnym oraz ultraszerokokątnym obiektywem. Nokia 3.4 to styl i trwałość w jednym, a do tego łatwy dostęp przy użyciu odcisku palca.

Dłuższe seanse
Strumieniowanie, serialowe maratony oraz praca na maksa z ekranem HD+ o przekątnej 6,39 cala. Bateria zapewnia do dwóch dni szybkiego działania i więcej czasu na pracę oraz zabawę. Technologia Adaptive Battery nadaje priorytet najczęściej używanym aplikacjom, dzięki czemu można dalej robić swoje.

Fotki z turbodoładowaniem
Zawodowe zdjęcia z efektami tła i edycją w orientacji portretowej nawet w trybie selfie. W trybie nocnym zdjęcie uda się przy słabym świetle, a do tego wszystko zmieści się w kadrze dzięki ultraszerokokątnemu aparatowi 5 MPix.

Family Link
Wskazywanie dzieciom kierunków podczas nauki, zabawy i poznawania świata. Ustalanie granic dotyczących treści i czasu przed ekranem oraz sprawdzanie aktywności w aplikacjach przy użyciu Family Link. System Android One pozwala być zawsze na topie dzięki wieloletnim aktualizacjom zabezpieczeń i uaktualnieniom oprogramowania. Co oznacza, że telefon daje więcej i dłużej.

 

Pozostałe parametry wyświetlacza

IPS

 

Pozostałe informacje o procesorze

Qualcomm Snapdragon 460 

 

Szczegółowe dane aparatu

  • Przysłona obiektywu:
  • f/1.8 - tylny obiektyw 
  • f/2.2 - tylny obiektyw ultraszerokokątny 
  • f/2.4 - tylny obiektyw 
  • f/2.0 - przedni obiektyw
  • Wbudowana lampa błyskowa

 

Akcesoria w zestawie

  • Ładowarka
  • Kabel USB typ C

Napisz recenzję

Telefon komórkowy 3.4 Dual Sim Szary 3/64GB

Telefon komórkowy 3.4 Dual Sim Szary 3/64GB