Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L
Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L
Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L
Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L
Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L
Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L
Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L
Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L

Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L

Na stanie
7 990,00 ZŁ
Brutto

Przekątna ekranu [cal]: 75
Matryca: 3840 x 2160
Smart TV: Tak
Tuner cyfrowy: Analogowy, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 100/120

Zapytaj o produkt

Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L

Telewizor SONY LED 75" | XR-75X90L

Przekątna ekranu [cal]: 75
Matryca: 3840 x 2160
Smart TV: Tak
Tuner cyfrowy: Analogowy, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 100/120

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Czystość i jasność — ulepszony Full Array LED

Pozwól wchłonąć się obrazowi przepełnionemu niezwykłym kontrastem i realistyczną głębią. Nowo opracowany system lokalnego wygaszania, którym steruje procesor Cognitive Processor XR™, ożywia każdą scenę.

Wzmocniony kontrast. Większa głębia.

Technologia XR Contrast Booster precyzyjnie steruje ilością światła z ekranu. Zwiększa jasność, by wzmocnić rozbłyski światła, a zmniejsza w celu pogłębienia czerni w cieniach. Maksymalna jasność jest wysoka jak nigdy. W rezultacie obraz ma subtelną głębię i szczegółowość.

Szersza skala barw — teraz zobaczysz każdy kolor i odcień

Ponad miliard subtelnie zróżnicowanych barw, jak w świecie realnym. Dzięki procesorowi Cognitive Processor XR™ każdy szczegół na wyświetlaczu XR Triluminos Pro™ z podświetleniem Full Array LED ma naturalne odcienie.

Żywsze kolory i większy realizm niż na standardowym telewizorze

Wszystko w jakości zbliżonej do 4K

Telewizor nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Technologia interpolacji XR 4K inteligentnie rekonstruuje brakujące faktury i detale z wykorzystaniem obszernej bazy danych.

Mniej zakłóceń. Mniej zamazania. Wyraźniejszy każdy obraz.

Wszystko w jakości zbliżonej do 4K

Technologia XR Clear Image ogranicza zamazywanie się obrazu i osłabia zakłócenia z wykorzystaniem podziału na strefy i dynamicznej analizy klatek.

Mniejsze zakłócenia, znacznie wyraźniejszy obraz telewizyjny i filmy z Internetu, o wiele przyjemniejsze oglądanie

Płynność akcji dzięki osłabianiu zamazywania się obrazu

Wyraźne sceny szybkich akcji dzięki inteligentnemu przetwarzaniu ruchu

Dzięki analizie ruchu w obrębie kilku klatek procesor Cognitive Processor XR™ z technologią XR Motion Clarity™ zapewnia płynny, jasny i wyraźny obraz podczas oglądaniu sportu i filmów akcji.

Rozrywka w studyjnej jakości — tak jak chciał twórca

Ten telewizor z trybami Creator Calibrated Mode i technologiami IMAX Enhanced oraz Dolby Vision® wiernie odda zamysł reżysera. Jako produkt Calman Ready umożliwia nawet profesjonalną kalibrację obrazu na potrzeby edycji filmów.

Oglądaj Netflix w studyjnej jakości, z automatyczną optymalizacją

Tryb Netflix Adaptive Calibrated Mode współpracuje z funkcją telewizorów BRAVIA XR dostosowującą obraz do warunków oświetlenia. Dzięki temu jasność filmów z serwisu Netflix jest dopasowana do oświetlenia w pomieszczeniu.

Wszystko, co lubisz, w optymalnej jakości

Po włączeniu trybu BRAVIA CORE™ Calibrated Mode telewizor automatycznie optymalizuje ustawienia obrazu we wszystkich filmach, łącznie z IMAX Enhanced™. Rezultat to wspaniałe, kinowe wrażenia bez wychodzenia z domu.

BRAVIA CAM

Obraz dostosowany do miejsca, z którego oglądasz

Kamera BRAVIA CAM™ określa odległość między Tobą a telewizorem i dostosowuje jasność do miejsca, w którym znajdujesz się w pomieszczeniu.

Zsynchronizowane. Dźwięk w harmonii z obrazem.

Obraz dostosowany do miejsca, z którego oglądasz

Słyszysz dźwięk, który dobiega prosto z ekranu idealnie pasuje do akcji. Procesor Cognitive Processor XR™ dokładniej rozmieszcza źródła dźwięku, wzmacniając wrażenia.

Dźwięk pasujący do obrazu

Dzięki technologii Acoustic Multi-Audio™ dźwięk zdaje się dobiegać z właściwego miejsca na scenie i znakomicie uzupełnia obraz. Wrażenie jest znacznie bardziej intensywne niż w przypadku standardowych telewizorów, w których źródło dźwięku znajduje się z tyłu, za ekranem.

Rozrywka z interpolowanym dźwiękiem przestrzennym 3D

Technologia XR Surround generuje wirtualny efekt w dźwięku z samych głośników telewizora — bez głośników sufitowych lub skierowanych w górę. Telewizory BRAVIA XR™ są także zgodne z Dolby Atmos®.

Czysty głos. Wyraźne dialogi.

Funkcja Voice Zoom 2™ wykrywa głos, analizuje go i poprawia słyszalność. Ulepszone filtry tłumią odgłosy zewnętrzne, dzięki czemu wyraźnie słyszysz nawet ciche dialogi.

BRAVIA i dźwięk Sony: drużyna marzeń

Przenieś rozrywkę na wyższy poziom, łącząc telewizor BRAVIA XR™ ze sprzętem audio Sony. Wyjątkowa jakość obrazu XR i dźwięku staną się źródłem niezrównanych wrażeń audiowizualnych.

Acoustic Center Sync

Technologia Acoustic Center Sync pozwala zmienić zgodny telewizor BRAVIA™ i soundbar w głośnik centralny. Dzięki dokładnemu dopasowaniu dźwięku do tego, co widać na ekranie, rozrywka we własnych czterech ścianach zyskuje większą intensywność.

Zgodność z funkcją 360 Spatial Sound Personalizer

Dostosuj odbiór dźwięku przestrzennego Dolby Atmos®, łącząc głośnik naramienny SRS-NS7 z telewizorem BRAVIA XR™. Pewne słuchawki Sony umożliwiają ponadto symulację dźwięku przestrzennego 360.

BRAVIA CAM

Idealna percepcja dźwięku w każdym miejscu

Kamera BRAVIA CAM™ śledzi Twoje położenie i koryguje balans dźwięku, by zapewnić optymalną akustykę. W każdym miejscu pokoju będziesz słyszeć dźwięk w takiej samej jakości, jak siedząc naprzeciwko telewizora.

Wyraźnie słyszalna mowa w każdym miejscu

Kamera BRAVIA CAM™ mierzy odległość między widzem a ekranem, a następnie automatycznie dostosowuje ustawienie funkcji Voice Zoom i poprawia słyszalność dialogów. Kiedy oddalisz się od telewizora, głośność wzrośnie, a gdy podejdziesz bliżej, zmniejszy się.

Niesamowita grafika. Urzekający dźwięk. Zaczynamy grę.

Przenieś się w sam środek akcji, którą widzisz na telewizorze BRAVIA™. Porywające sceny, emocjonujący dźwięk i specjalne nowe funkcje nadadzą ulubionym grom niespotykaną dotąd dynamikę.

Funkcja Auto HDR Tone Mapping 

Funkcja Auto HDR Tone Mapping (automatyczne odwzorowywanie odcieni HDR) optymalizuje ustawienia HDR w czasie konfiguracji początkowej konsoli PS5™. Dzięki niej zobaczysz drobne szczegóły i wierne kolory nawet w głębokim cieniu i jaskrawym świetle.

Funkcja „Auto Genre Picture Mode” — dostosowywanie trybu obrazu do gatunku gry

Po podłączeniu konsoli PS5™ telewizor BRAVIA™ automatycznie wybiera tryb Gra, w którym zmniejszają się opóźnienia, a rośnie szybkość reakcji. Podczas oglądania filmu z powrotem włącza się tryb Standardowy, zwiększający ekspresję scen.

Wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu

Optymalizacja stanu gry, ustawień i funkcji pomocniczych jest łatwa, jak nigdy przedtem. Dla wygody masz teraz pod ręką wszystkie ważne elementy.

4K / 120 kl./s

Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)

Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)

Wszystko, co lubisz oglądać, w jednym miejscu

Przeglądaj ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych z różnych serwisów streamingowych. Znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu — uporządkowane tematycznie i podzielone na gatunki odpowiednio do Twoich zainteresowań.

Ponad 10 000 aplikacji i gier dostępnych bezpośrednio z telewizora

Zaproś kinowe przeżycia do domu, oglądając filmy dostępne w telewizorze BRAVIA™

Już dziś zacznij poznawać najlepsze filmowe nowości. Korzystaj z zasobów naszego serwisu filmowego BRAVIA CORE™, w którym możesz uzyskać do 10 filmów i do 24 miesięcy streamingu. Dzięki technologiom Pure Stream™ i IMAX® Enhanced masz zapewniony nadzwyczajny obraz i wyrazisty dźwięk.

Łącz. Przesyłaj. Obsługuj.

Powiedz, co chcesz obejrzeć

Dzięki wyszukiwaniu głosowemu szybciej znajdziesz to, co lubisz. Wypowiedz tytuł programu lub filmu, który chcesz obejrzeć, lub poproś o propozycje, mówiąc na przykład „znajdź filmy akcji”. Zacznij od naciśnięcia przycisku wyszukiwania głosowego na pilocie.

Obsługuj wyposażenie inteligentnego domu z pomocą Google

Stwórz idealne miejsce do oglądania, używając głosu. Steruj urządzeniami w inteligentnym domu. Reguluj temperaturę, zmieniaj oświetlenie, sprawdzaj, kto stoi przed drzwiami i znacznie więcej.

Chromecast built-in™

Przesyłaj strumieniowo filmy, programy telewizyjne i zdjęcia z telefonu na telewizor.

Zgodność z Apple AirPlay

Wygodnie przesyłaj obrazy z iPhone’a, iPada lub Maca na ekran telewizora. Oglądaj filmy z aplikacji lub przeglądarki Safari. Pokazuj zdjęcia znajomym.

Obsługuj telewizor, mówiąc do Siri

Technologia Apple HomeKit pozwala łatwo, bezpiecznie obsługiwać telewizor Sony przy użyciu aplikacji Apple Home i asystenta Siri w Twoim urządzeniu firmy Apple. Skonfiguruj telewizor w kilku prostych krokach i zacznij obsługiwać go, stukając w ekran lub mówiąc do Siri.

Prosty pilot

Zawsze czysty i łatwy do wytarcia

Pożegnaj pył i zabrudzenia. Pilot ma płaską powierzchnię z obniżonymi przyciskami i specjalną powłokę poliuretanową, dzięki czemu łatwo go wytrzeć i utrzymać w czystości. Wszystkie przyciski są pokryte specjalnym tworzywem antybakteryjnym.

Obsługuj wszystkie urządzenia jednym inteligentnym pilotem

To tak proste, jak jedno dotknięcie. Do obsługi wszystkich połączonych urządzeń wystarcza jeden inteligentny pilot. Aby w domu zagościły filmy i programy z serwisów z filmami na życzenie, wystarczy nacisnąć przycisk.

BRAVIA CAM

Wygodny sposób obsługi telewizora

Funkcja sterowania gestami pozwala zmieniać kanały, regulować głośność itp. prostymi ruchami, bez użycia pilota.

Alarm zbliżeniowy

Odsuń dzieci na bezpieczną odległość. Funkcja „Alert zbliżeniowy” pozwala ustawić zalecaną odległość od ekranu, a jeśli dziecko podejdzie zbyt blisko, włączy ostrzeżenie.

Czat wideo na większym ekranie

Połącz telewizor z kamerą BRAVIA CAM™ i rozmawiaj z rodziną lub znajomymi, widząc ich na większym ekranie.

Zasłonięta kamera, chroniona prywatność

Od prywatności dzieli Cię jeden ruch. Wystarczy, że zamkniesz zasuwkę przełącznikiem u góry kamery BRAVIA CAM™. Kamera jest też łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu.

Przyjazny dla środowiska

Telewizor BRAVIA™ to nie tylko wysoka jakość obrazu i dźwięku, lecz także rozwiązania ograniczające wpływ na środowisko naturalne: nowa aplikacja „Pulpit ECO” pozwalająca zmniejszyć zużycie energii, o 60% mniejsza ilość plastiku z surowców pierwotnych w obudowie telewizora oraz o 15% mniejsze i o 12% lżejsze opakowanie.

Optymalizacja jasności i zużycia energii

Aby zwiększyć efektywność wykorzystania energii, czujnik oświetlenia dostosowuje jasność ekranu do warunków w pomieszczeniu. Poszczególne fragmenty obrazu są optymalizowane odpowiednio do jasności sceny.

One Slate. Minimalistyczny. Wciągający.

Minimalistyczne wzornictwo One Slate, łączące ekran i ramkę w jedną taflę, pomaga skupić się na obrazie i oglądać w lepszych warunkach. Wzornictwo Seamless Edge, niedostępne wcześniej w tej klasie produktów BRAVIA™, nadaje telewizorowi niezwykle smukły, finezyjny wygląd.

Seamless Edge. Niemal bez ramki.

Wyjątkowa smukłość aluminiowych elementów sprawia, że cała uwaga skupia się na najważniejszym: obrazie.

Ustawiana na 3 sposoby podstawa — ekskluzywna, stylowa i uniwersalna

Do wyboru są trzy ustawienia podstawy: standardowe, przy którym uwaga skupia się na obrazie, wąskie do umieszczenia telewizora na mniejszej półce oraz ustawienie umożliwiające zainstalowanie soundbara.

Smukła, klinowa podstawa z aluminium

Zaprojektowana na nowo podstawa ma teraz przekrój w kształcie rombu, przez co wydaje się jeszcze cieńsza i lżejsza. Oto świetnie dopasowany wygląd.

Przekątna ekranu [cale]
70 i więcej
Typ telewizora
LED
Rozdzielczość
UHD/4K
Częstotliwość odświeżania
100/120 Hz
XR75X90LAEP
Nowy
4548736150805
Rok modelowy Rok modelowy2023 Wymiary i waga PRZEKĄTNA EKRANU (W CALACH)75" (74,5") SZEROKOŚĆ PODSTAWY (STANDARDOWE USTAWIENIE)Około 142,6 cm WYMIARY TELEWIZORA Z PODSTAWĄ (USTAWIENIE POD SOUNDBAR) (SZER. × WYS. × GŁ.)Około 166,8 × 103,2 × 39,5 cm SZEROKOŚĆ PODSTAWY (WĄSKIE USTAWIENIE)Około 50,2 cm WYMIARY TELEWIZORA Z PODSTAWĄ (WĄSKIE USTAWIENIE) (SZER. × WYS. × GŁ.)Około 166,8 × 99,2 × 39,5 cm SZEROKOŚĆ PODSTAWY (USTAWIENIE POD SOUNDBAR)Około 142,6 cm WAGA KARTONU (BRUTTO)Około 47 kg, Około 51 kg (opakowanie ISTA) WAGA TELEWIZORA BEZ PODSTAWYOkoło 35,4 kg ROZMIESZCZENIE OTWORÓW ZGODNE ZE STANDARDEM VESA (SZER. X WYS.)30,0 x 30,0 cm WYMIARY TELEWIZORA BEZ PODSTAWY (SZER. X WYS. X GŁ.)Około 166,8 × 95,9 × 5,9 cm WYMIARY TELEWIZORA Z PODSTAWĄ (STANDARDOWE USTAWIENIE) (SZER. × WYS. × GŁ.)Około 166,8 × 99,2 × 39,5 cm WAGA TELEWIZORA Z PODSTAWĄOkoło 36,6 kg WYMIARY KARTONU (SZER. X WYS. X GŁ.)Około 181,0 × 110,7 × 18,0 cm; około 182,4 × 111,9 × 18,0 cm (opakowanie ISTA) ROZMIAR EKRANU (PRZEKĄTNA W CM)189 cm Łączność HDCPHDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4) Obsługiwane formaty dysków USBFAT16/FAT32/exFAT/NTFS Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)NIE Razem wejścia HDMI4 (4 z boku) Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)Tak (HDMI™ 3/4) Kompozytowe wejścia wideoHybrydowe z wejściem głośnika centralnego ×1 (z boku, mini jack) Wejścia sygnału RS-232CNIE Wyjścia na subwoofer- Cyfrowe wyjścia audio1 (z boku) Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)Tak (HDMI™ 3/4) Wejścia IF (telewizja satelitarna)2 (z boku) Nagrywanie na twardy dysk USBTak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch) Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)Tak (eARC/ARC) Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)1 (z boku) Wyjścia słuchawkowe- CZĘSTOTLIWOŚĆ WI-FI2,4 GHz / 5 GHz (Wi-Fi Direct: tylko 2,4 GHz) Porty USB2 (z boku) Kodeki do odtwarzania z USBMPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV,AVCHD): MPEG2,AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, MotionJpeg / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / LPCM / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG, WEBM: VP9 / AC4 / ogg / AAC / ARW (tylko miniatury ekranowe) Standard Wi-Fi®Certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac CHROMECAST BUILT-INTak BRAVIA SYNC (W TYM HDMI-CEC)Tak APPLE HOMEKITTak Cechy i funkcje wyspecyfikowane w HDMI2.14K120/eARC/VRR/ALLM Wyjścia audio- Zgodność z profilami BluetoothWersja 4.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo) 1 / AVRCP (pilot AV) Wejścia Ethernet1 (z boku) APPLE AIRPLAYTak Obraz (panel) Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)3840 x 2160 Typ wyświetlaczaLCD Typ podświetleniaBezpośrednie (Full Array LED) Kąt widzenia (X-Wide Angle)- Typ ściemniania podświetleniaLokalne wygaszanie CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA PANELU100/120 Hz TECHNOLOGIA PRZECIWODBLASKOWA (X-ANTI REFLECTION)- Zdjęcie (przetwarzanie) Optymalizacja koloruXR TRILUMINOS PRO™, XR Smoothing, Technologia Live Colour™ BRAVIA CORE CALIBRATED MODETak OPTYMALIZACJA KONTRASTUXR Contrast Booster 10, XR HDR Remaster, Dynamiczne zwiększanie kontrastu Zgodność z HDR (High Dynamic Range)Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision) Obsługiwane sygnały wideoSygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz) 2, 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p Optymalizacja czystościInterpolacja XR 4K, Przetwarzanie dual database processing, XR Super Resolution XR CLEAR IMAGETak Tryby obrazuŻywy, standardowy, kino, IMAX Enhanced, gra, grafika, zdjęcie, własny, Dolby Vision (żywy, jasny, ciemny), Netflix calibrated, BRAVIA CORE calibrated NETFLIX CALIBRATED MODETak Procesor obrazuCognitive Processor XR Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)XR Motion Clarity, tryb automatyczny CZUJNIKLekki Dźwięk (głośniki i wzmacniacz) Konfiguracja głośnika2 głośniki pełnozakresowe (Bass Reflex), 2 głośniki wysokotonowe Typ głośnikaAcoustic Multi-Audio, Głośnik wysokotonowy rozmieszczający dźwięk, X-Balanced Speaker Moc wyjściowa dźwięku10 W + 10 W +5 W + 5 W Przetwarzanie dźwięku SYSTEM ACOUSTIC AUTO CALIBRATIONKompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika Tryby dźwiękuStandardowy / Dialogi / Kino / Muzyka / Sport / Dolby Audio FUNKCJA VOICE ZOOMFunkcja Voice Zoom 2 Obsługa formatu audio DolbyDolby™ Audio, Dolby™ Atmos Obsługa formatu audio DTSCyfrowy dźwięk przestrzenny DTS® Zgodność z dźwiękiem przestrzennym 3D w słuchawkachTak (z nadajnikiem WLA-NS7) Symulowany dźwięk przestrzennyInterpolacja dźwięku przestrzennego 3D ACOUSTIC CENTER SYNCTak (zgodny soundbar Sony) Radio FMNIE Przetwarzanie dźwiękuNIE Kamera FUNKCJA KAMERYTak (aplikacje na kamerę) KAMERABRAVIA CAM (opcja) Oprogramowanie ECO DASHBOARDTak Serwis z aplikacjamiTak (sklep Google Play) Włącznik / wyłącznik czasowyTak Wyszukiwanie głosowe(Wyszukiwanie głosowe) Tak 4/(Wbudowany mikrofon) Tak SMART TVGoogle TV™ Wyłącznik czasowyTak Język wprowadzania tekstuPOLSKI / ANGIELSKI / ARABSKI / BUŁGARSKI / CHORWACKI / CZESKI / DUŃSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI / FRANCUSKI / GRECKI / HEBRAJSKI / HISZPAŃSKI / INDONEZYJSKI / JAPOŃSKI / KATALOŃSKI / NIDERLANDZKI / NIEMIECKI / NORWESKI / PERSKI / PORTUGALSKI / ROSYJSKI / RUMUŃSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI / WŁOSKI CONTROL MENUTak System operacyjnyAndroid TV™ Przeglądarka internetowaTak Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)Tak WYŁĄCZNIK WBUDOWANEGO MIKROFONUTak (środek) Napisy (analogowe/cyfrowe)(analogowy)Nie, (cyfrowe) napisy Pamięć wbudowana (GB)32 GB TelegazetaTak Język wyświetlaczaPOLSKI, AFRYKANERSKI, AMH, ARABSKI, ASSAMSKI, AZE, BEL, BUŁGARSKI, BENGALSKI, BOŚNIACKI, KATALOŃSKI, CZESKI, DUŃSKI, DEU, GRECKI, ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, ESTOŃSKI, BAQ, PER, FIŃSKI, FRANCUSKI, GLG, GUDŻARACKI, HINDI, CHORWACKI, WĘGIERSKI, INDONEZYJSKI, ISL, WŁOSKI, HEBRAJSKI, JAPOŃSKI, KAZACHSKI, KANNADA, KOR, KIR, LAO, LITEWSKI, ŁOTEWSKI, MACEDOŃSKI, MALAJALAM, MON, MARATHI, MAY, BUR, NOB, NEP, NLD, ORIJA, PENDŻABSKI, PORTUGALSKI, RUMUŃSKI, ROSYJSKI, SOL, SŁOWEŃSKI, ALB, SERBSKI, SZWEDZKI, SUAHILI, TAMILSKI, TELUGU, TAJSKI, TGL, TURECKI, UKRAIŃSKI, URD, UZB, WIETNAMSKI, UPROSZCZONY CHIŃSKI, TRADYCYJNY CHIŃSKI, ZULUSKI Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®Tak Funkcje​dla użytkowników PlayStation®5 Funkcja „Auto HDR Tone Mapping” — automatyczne odwzorowywanie odcieni HDRTak Funkcja „Auto Genre Picture Mode” — dostosowywanie trybu obrazu do gatunku gryTak Zasilanie i oszczędzanie energii ROZMIAR EKRANU (PRZEKĄTNA W CM)189 cm Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star®- Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star®- ROCZNE ZUŻYCIE ENERGII*101 kWh/1000 h PRODUKT PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKATak Przekątna ekranu (w calach)75" (74,5") Pobór mocy (w trybie czuwania)0,50 W Zawartość rtęci (mg)0,0 mg Dynamiczne sterowanie podświetleniemTak Zgodność z Energy Star®- Obecność ołowiu- Tryb oszczędzania energii / bez podświetleniaTak Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)50 Hz, Napięcie przemienne 220–240 V Pobór mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC) Konstrukcja i wygląd&l

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania