Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L
Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L

Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L

Na stanie
11 499,00 ZŁ
Brutto

Przekątna ekranu [cal]: 55
Matryca: 3840 x 2160
Smart TV: Tak
Tuner cyfrowy: Analogowy, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 100/120

Zapytaj o produkt

Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L

Telewizor SONY QD-OLED 55" | XR-55A95L

Przekątna ekranu [cal]: 55
Matryca: 3840 x 2160
Smart TV: Tak
Tuner cyfrowy: Analogowy, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2
Częstotliwość odświeżania [Hz]: 100/120

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Promocja obowiązuje dla zakupów dokonanych od 13 listopada 2023 do 07 stycznia 2024. Produkt można zarejestrować po upływie 14 dni od daty zakupu, nie później niż do końca 4 lutego 2024. Do rejestracji będzie potrzebne załączenie opinii o produkcie. Więcej szczegółów w regulaminie.

Regulamin i szczegóły promocji

 

Niezrównane kolory. Fantastycznie intensywne.

Zobacz świeże, żywe kolory i czystą czerń. Procesor Cognitive Processor XR™ wzmacnia ekspresję obrazu na ekranie QD-OLED i nadaje scenom niespotykany realizm.

[1] Płyta rozpraszająca ciepło 
[2] Panel o wysokiej luminancji 
[3] Mapa rozkładu temperatury

Czysta czerń. Pełna jasność. Nieprzeciętny kontrast.

Oto najjaśniejszy z naszych telewizorów OLED. Połączenie panelu o wysokiej luminancji z płytą odprowadzającą ciepło i czujnikiem temperatury umożliwia kontrolowanie temperatury ekranu i precyzyjne sterowanie ilością światła. W rezultacie jasność obrazu jest nawet dwa razy większa niż w poprzednim modelu.

Szersza skala barw, najbogatsza paleta kolorów

Miliony niezależnych, samoświecących pikseli. Miliardy naturalnych kolorów. Dzięki technologii XR Triluminos Max™ widzisz szeroki zakres barw i odcieni nawet w jasnych scenach.

Większa niż na standardowym telewizorze intensywność kolorów i bardziej realistyczne faktury — niezależnie od jasności

Wszystko w jakości zbliżonej do 4K

Telewizor nadaje obrazowi z każdego źródła jakość zbliżoną do 4K. Technologia interpolacji XR 4K inteligentnie rekonstruuje brakujące faktury i detale z wykorzystaniem obszernej bazy danych.

Mniej zakłóceń. Mniej zamazania. Wyraźniejszy każdy obraz.

Technologia XR Clear Image ogranicza zamazywanie się obrazu i osłabia zakłócenia z wykorzystaniem podziału na strefy i dynamicznej analizy klatek.

Mniejsze zakłócenia, znacznie wyraźniejszy obraz telewizyjny i filmy z Internetu, o wiele przyjemniejsze oglądanie

Płynność akcji dzięki osłabianiu zamazywania się obrazu

Mniej odblasków. Mniej odbić. Więcej wrażeń.

Panel QD-OLED osłabia odblaski i odbicia powodowane przez światło dzienne lub oświetlenie pokoju, dzięki czemu wyraźnie widzisz nawet ciemne sceny.

Piękne kolory. Z każdego miejsca.

Obraz oglądany z boku nie pozostawia nic do życzenia. Panel QD-OLED w telewizorze A95L utrzymuje stałą luminancję i stabilne kolory niezależnie od kąta oglądania.

Inteligentna analiza ruchu nadająca płynność szybkim akcjom

Aby zapobiec zamazaniu obiektów w ruchu, technologia XR OLED Motion wykrywa i analizuje zawartość poszczególnych klatek. Następnie generuje dodatkowe obrazy i wstawia je między źródłowe klatki, poprawiając płynność i widzialność akcji.

Rozrywka w studyjnej jakości — tak jak chciał twórca

Ten telewizor z trybami Creator Calibrated Mode i technologiami IMAX Enhanced oraz Dolby Vision® wiernie odda zamysł reżysera. Jako produkt Calman Ready umożliwia nawet profesjonalną kalibrację obrazu na potrzeby edycji filmów.

Oglądaj Netflix w studyjnej jakości, z automatyczną optymalizacją

Tryb Netflix Adaptive Calibrated Mode współpracuje z funkcją telewizorów BRAVIA XR dostosowującą obraz do warunków oświetlenia. Dzięki temu jasność filmów z serwisu Netflix jest dopasowana do oświetlenia w pomieszczeniu.

Wszystko, co lubisz, w optymalnej jakości

Po włączeniu trybu BRAVIA CORE™ Calibrated Mode telewizor automatycznie optymalizuje ustawienia obrazu we wszystkich filmach, łącznie z IMAX Enhanced™. Rezultat to wspaniałe, kinowe wrażenia bez wychodzenia z domu.

BRAVIA CAM

Obraz dostosowany do miejsca, z którego oglądasz

Kamera BRAVIA CAM™ określa odległość między Tobą a telewizorem i dostosowuje jasność do miejsca, w którym znajdujesz się w pomieszczeniu.

Wciągający dźwięk dobiegający z ekranu

Ekran wibruje, w całości stając się głośnikiem. Dzięki temu powstaje mocny dźwięk podążający za obrazem.

Dźwięk pasujący do obrazu

Dzięki technologii Acoustic Multi-Audio™ dźwięk zdaje się dobiegać z właściwego miejsca na scenie i znakomicie uzupełnia obraz. Wrażenie jest znacznie bardziej intensywne niż w przypadku standardowych telewizorów, w których źródło dźwięku znajduje się z tyłu, za ekranem.

Rozrywka z interpolowanym dźwiękiem przestrzennym 3D

Technologia XR Surround generuje wirtualny efekt w dźwięku z samych głośników telewizora — bez głośników sufitowych lub skierowanych w górę. Telewizory BRAVIA XR™ są także zgodne z Dolby Atmos®.

Czysty głos. Wyraźne dialogi.

Funkcja Voice Zoom 2™ wykrywa głos, analizuje go i poprawia słyszalność. Ulepszone filtry tłumią odgłosy zewnętrzne, dzięki czemu wyraźnie słyszysz nawet ciche dialogi.

BRAVIA i dźwięk Sony: drużyna marzeń

Przenieś rozrywkę na wyższy poziom, łącząc telewizor BRAVIA XR™ ze sprzętem audio Sony. Wyjątkowa jakość obrazu XR i dźwięku staną się źródłem niezrównanych wrażeń audiowizualnych.

Acoustic Center Sync

Technologia Acoustic Center Sync pozwala zmienić zgodny telewizor BRAVIA™ i soundbar w głośnik centralny. Dzięki dokładnemu dopasowaniu dźwięku do tego, co widać na ekranie, rozrywka we własnych czterech ścianach zyskuje większą intensywność.

Zgodność z funkcją 360 Spatial Sound Personalizer

Dostosuj odbiór dźwięku przestrzennego Dolby Atmos®, łącząc głośnik naramienny SRS-NS7 z telewizorem BRAVIA XR™. Pewne słuchawki Sony umożliwiają ponadto symulację dźwięku przestrzennego 360.

BRAVIA CAM

Idealna percepcja dźwięku w każdym miejscu

Kamera BRAVIA CAM™ śledzi Twoje położenie i koryguje balans dźwięku, by zapewnić optymalną akustykę. W każdym miejscu pokoju będziesz słyszeć dźwięk w takiej samej jakości, jak siedząc naprzeciwko telewizora.

Wyraźnie słyszalna mowa w każdym miejscu

Kamera BRAVIA CAM™ mierzy odległość między widzem a ekranem, a następnie automatycznie dostosowuje ustawienie funkcji Voice Zoom i poprawia słyszalność dialogów. Kiedy oddalisz się od telewizora, głośność wzrośnie, a gdy podejdziesz bliżej, zmniejszy się.

Niesamowita grafika. Urzekający dźwięk. Zaczynamy grę.

Przenieś się w sam środek akcji, którą widzisz na telewizorze BRAVIA™. Porywające sceny, emocjonujący dźwięk i specjalne nowe funkcje nadadzą ulubionym grom niespotykaną dotąd dynamikę.

Funkcja Auto HDR Tone Mapping 

Funkcja Auto HDR Tone Mapping (automatyczne odwzorowywanie odcieni HDR) optymalizuje ustawienia HDR w czasie konfiguracji początkowej konsoli PS5™. Dzięki niej zobaczysz drobne szczegóły i wierne kolory nawet w głębokim cieniu i jaskrawym świetle.

Funkcja „Auto Genre Picture Mode” — dostosowywanie trybu obrazu do gatunku gry

Po podłączeniu konsoli PS5™ telewizor BRAVIA™ automatycznie wybiera tryb Gra, w którym zmniejszają się opóźnienia, a rośnie szybkość reakcji. Podczas oglądania filmu z powrotem włącza się tryb Standardowy, zwiększający ekspresję scen.

Wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu

Optymalizacja stanu gry, ustawień i funkcji pomocniczych jest łatwa, jak nigdy przedtem. Dla wygody masz teraz pod ręką wszystkie ważne elementy.

Tryb Multi View. Rewolucja w grach.

Wyobraź sobie, że wyświetlasz grę po jednej stronie ekranu, a filmowy instruktaż z YouTube po drugiej. Dokładnie to możesz zrobić w trybie Multi View, bez dodatkowego monitora. 

Dolby Vision® w grach. W standardzie.

Tak powinien wyglądać świat Twoich gier. Niesamowicie żywe kolory, naturalny kontrast w świetle i cieniu, duża jasność. Dolby Vision® nadaje grze nowy poziom głębi i realizmu.

4K / 120 kl./s

Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)

Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)

Wszystko, co lubisz oglądać, w jednym miejscu

Przeglądaj ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych z różnych serwisów streamingowych. Znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu — uporządkowane tematycznie i podzielone na gatunki odpowiednio do Twoich zainteresowań.

Ponad 10 000 aplikacji i gier dostępnych bezpośrednio z telewizora

Zaproś kinowe przeżycia do domu, oglądając filmy dostępne w telewizorze BRAVIA™

Już dziś zacznij poznawać najlepsze filmowe nowości. Korzystaj z zasobów naszego serwisu filmowego BRAVIA CORE™, w którym możesz uzyskać do 10 filmów i do 24 miesięcy streamingu. Dzięki technologiom Pure Stream™ i IMAX® Enhanced masz zapewniony nadzwyczajny obraz i wyrazisty dźwięk.

Łącz. Przesyłaj. Obsługuj.

Powiedz, co chcesz obejrzeć

Dzięki wyszukiwaniu głosowemu szybciej znajdziesz to, co lubisz. Wypowiedz tytuł programu lub filmu, który chcesz obejrzeć, lub poproś o propozycje, mówiąc na przykład „znajdź filmy akcji”. Zacznij od naciśnięcia przycisku wyszukiwania głosowego na pilocie.

Obsługuj wyposażenie inteligentnego domu z pomocą Google

Stwórz idealne miejsce do oglądania, używając głosu. Steruj urządzeniami w inteligentnym domu. Reguluj temperaturę, zmieniaj oświetlenie, sprawdzaj, kto stoi przed drzwiami i znacznie więcej.

Chromecast built-in™

Przesyłaj strumieniowo filmy, programy telewizyjne i zdjęcia z telefonu na telewizor.

Zgodność z Apple AirPlay

Wygodnie przesyłaj obrazy z iPhone’a, iPada lub Maca na ekran telewizora. Oglądaj filmy z aplikacji lub przeglądarki Safari. Pokazuj zdjęcia znajomym.

Obsługuj telewizor, mówiąc do Siri

Technologia Apple HomeKit pozwala łatwo, bezpiecznie obsługiwać telewizor Sony przy użyciu aplikacji Apple Home i asystenta Siri w Twoim urządzeniu firmy Apple. Skonfiguruj telewizor w kilku prostych krokach i zacznij obsługiwać go, stukając w ekran lub mówiąc do Siri.

Prosty pilot

Elegancki i prosty. Pilot z podświetleniem.

Elegancki, kompaktowy pilot z aluminium jest łatwy w użyciu. Ma prostszy układ przycisków i podświetlenie, dzięki któremu wszystko widać nawet po ciemku.

Nie gub już pilota

Zwyczajnie naciśnij przycisk z boku telewizora. Pilot będzie emitować dźwięk i migać, więc szybko go znajdziesz.

Zawsze czysty i łatwy do wytarcia

Pożegnaj pył i zabrudzenia. Pilot ma płaską powierzchnię z obniżonymi przyciskami i specjalną powłokę poliuretanową, dzięki czemu łatwo go wytrzeć i utrzymać w czystości. Wszystkie przyciski są pokryte specjalnym tworzywem antybakteryjnym.

Obsługuj wszystkie urządzenia jednym inteligentnym pilotem

To tak proste, jak jedno dotknięcie. Do obsługi wszystkich połączonych urządzeń wystarcza jeden inteligentny pilot. Aby w domu zagościły filmy i programy z serwisów z filmami na życzenie, wystarczy nacisnąć przycisk.

BRAVIA CAM

Wygodny sposób obsługi telewizora

Funkcja sterowania gestami pozwala zmieniać kanały, regulować głośność itp. prostymi ruchami, bez użycia pilota.

Alarm zbliżeniowy

Odsuń dzieci na bezpieczną odległość. Funkcja „Alert zbliżeniowy” pozwala ustawić zalecaną odległość od ekranu, a jeśli dziecko podejdzie zbyt blisko, włączy ostrzeżenie.

Czat wideo na większym ekranie

Połącz telewizor z kamerą BRAVIA CAM™ i rozmawiaj z rodziną lub znajomymi, widząc ich na większym ekranie.

Zasłonięta kamera, chroniona prywatność

Od prywatności dzieli Cię jeden ruch. Wystarczy, że zamkniesz zasuwkę przełącznikiem u góry kamery BRAVIA CAM™. Kamera jest też łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu.

Przyjazny dla środowiska

Telewizor BRAVIA™ to nie tylko wysoka jakość obrazu i dźwięku, lecz także rozwiązania ograniczające wpływ na środowisko naturalne: nowa aplikacja „Pulpit ECO” pozwalająca zmniejszyć zużycie energii, o 60% mniejsza ilość plastiku z surowców pierwotnych w obudowie telewizora oraz o 15% mniejsze i o 12% lżejsze opakowanie.

Optymalizacja jasności i zużycia energii

Aby zwiększyć efektywność wykorzystania energii, czujnik oświetlenia dostosowuje jasność ekranu do warunków w pomieszczeniu. Poszczególne fragmenty obrazu są optymalizowane odpowiednio do jasności sceny.

One Slate. Prawdziwie minimalistyczny. Bez reszty wciągający.

Minimalistyczne wzornictwo One Slate, łączące ekran i ramkę w jedną taflę, pomaga skupić się na obrazie i oglądać w lepszych warunkach. Gdy patrzysz na telewizor pod kątem, przestaje być widoczny tył aluminiowej podstawy.

Seamless Edge. Niemal bez ramki.

Ponieważ ramka telewizora jest praktycznie niewidoczna, cała uwaga skupia się na najważniejszym: obrazie.

Ustawiana na 3 sposoby podstawa — ekskluzywna, stylowa i uniwersalna

Do wyboru są trzy ustawienia podstawy: standardowe, przy którym uwaga skupia się na obrazie, wąskie do umieszczenia telewizora na mniejszej półce oraz ustawienie umożliwiające zainstalowanie soundbara.

Tak czy inaczej, jest porządek

Tylna osłona i uchwyty ukrywają przewody i eliminują bałagan, dzięki czemu telewizor dobrze prezentuje się z każdej strony. Porządek jest nawet w miejscach, których nie widać.

Przekątna ekranu [cale]
50 - 59
Typ telewizora
OLED
Rozdzielczość
UHD/4K
Częstotliwość odświeżania
100/120 Hz
XR55A95LAEP
4548736151161
 • Kamera
 • Podstawa stołowa
 • Pilot z obsługą głosową
 • Pilot
 • Baterie
 • Przewód zasilający
 • Instrukcja obsługi
 • Instrukcja „Szybkie przygotowanie do pracy”
 • Rok modelowy

  2023


 • Przekątna ekranu (w calach)

  55" (54,6")

  ROZMIAR EKRANU (PRZEKĄTNA W CM)

  139 cm

  Wymiary telewizora bez podstawy (szer. x wys. x gł.)

  Około 122,4 × 70,7 × 3,4 cm

  WYMIARY TELEWIZORA Z DOSTARCZONĄ W ZESTAWIE KAMERĄ (BEZ PODSTAWY) (SZER. × WYS. × GŁ.)

  Około 122,4 × 72,3 × 4,5 (4,28) cm

  WYMIARY TELEWIZORA Z PODSTAWĄ (STANDARDOWE USTAWIENIE) (SZER. × WYS. × GŁ.)

  Około 122,4 × 73,7 × 27,5 cm (z kamerą)

  WYMIARY TELEWIZORA Z PODSTAWĄ (USTAWIENIE POD SOUNDBAR) (SZER. × WYS. × GŁ.)

  Około 122,4 × 79,8 × 27,5 cm (z kamerą)

  Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.)

  Około 136,3 × 83,7 × 17,5 cm

  SZEROKOŚĆ PODSTAWY (STANDARDOWE USTAWIENIE)

  Około 122,3 cm

  SZEROKOŚĆ PODSTAWY (USTAWIENIE POD SOUNDBAR)

  Około 122,3 cm

  Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (szer. x wys.)

  30,0 x 30,0 cm

  Waga telewizora bez podstawy

  Ok. 17,6 kg

  Waga telewizora z podstawą

  Ok. 19 kg

  Waga kartonu (brutto)

  Około 24 kg


 • Standard Wi-Fi®

  Certyfikat Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax

  CZĘSTOTLIWOŚĆ WI-FI

  2,4 GHz / 5 GHz

  Wejścia Ethernet

  1 (z boku)

  Zgodność z profilami Bluetooth

  Wersja 5.2, HID (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego) / A2DP (dźwięk stereo)  / AVRCP (pilot AV)

  CHROMECAST BUILT-IN

  Tak

  APPLE AIRPLAY

  Tak

  APPLE HOMEKIT

  Tak

  Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa)

  1 (z boku)

  Wejścia IF (telewizja satelitarna)

  2 (z boku)

  Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr)

  NIE

  Kompozytowe wejścia wideo

  NIE

  Wejścia sygnału RS-232C

  NIE

  Razem wejścia HDMI

  4 (4 z boku)

  HDCP

  HDCP2.3 (do HDMI™1/2/3/4)

  BRAVIA SYNC (W TYM HDMI-CEC)

  Tak

  Cechy i funkcje wyspecyfikowane w HDMI2.1

  4K120/eARC/VRR/ALLM

  Zwrotny kanał audio HDMI (ARC)

  Tak (eARC/ARC)

  Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR)

  Tak (HDMI™ 3/4)

  Automatyczny tryb małego opóźnienia (ALLM)

  Tak (HDMI™ 3/4)

  Cyfrowe wyjścia audio

  1 (Z boku / hybrydowe z wejściem głośnika S-Center Speaker)

  Cyfrowe wyjścia audio

  Urządzenie Bluetooth A2DP

  Wyjścia słuchawkowe

  -

  Wyjścia audio

  -

  Wyjścia na subwoofer

  -

  Porty USB

  2 (z boku)

  Nagrywanie na twardy dysk USB

  Tak (1 z funkcją nagrywania) (z wyjątkiem Włoch)

  Obsługiwane formaty dysków USB

  FAT16/FAT32/exFAT/NTFS

  Kodeki do odtwarzania z USB

  MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV, AVCHD): MPEG2, AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, MotionJpeg / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / LPCM / WAV / MP4AAC / FLAC, JPEG / HEIF / WEBM: VP9 / AC4 / ogg / AAC / ARW (tylko miniatury ekranowe)


 • Typ wyświetlacza

  OLED (QD-OLED)

  Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach)

  3840 x 2160

  Kąt widzenia (X-Wide Angle)

  -

  TECHNOLOGIA PRZECIWODBLASKOWA (X-ANTI REFLECTION)

  -

  Typ podświetlenia

  -

  Typ ściemniania podświetlenia

  -

  CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA PANELU

  100/120 Hz


 • Zgodność z HDR (High Dynamic Range)

  Tak (HDR10, HLG, Dolby Vision)

  Procesor obrazu

  Cognitive Processor XR

  Optymalizacja czystości

  Interpolacja XR 4K

  Przetwarzanie dual database processing

  XR Super Resolution

  XR CLEAR IMAGE

  Tak

  Optymalizacja koloru

  XR TRILUMINOS Max™

  XR Smoothing

  Technologia Live Colour™

  OPTYMALIZACJA KONTRASTU

  Kontrast XR OLED Pro

  XR HDR Remaster

  Dynamiczne zwiększanie kontrastu

  Pixel Contrast Booster

  Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna)

  XR OLED Motion, tryb automatyczny

  Obsługiwane sygnały wideo

  Sygnał HDMI™: 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080p (24, 30, 50, 60, 100, 120 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (24, 30, 50, 60 Hz), 576p, 480p

  Tryby obrazu

  Żywy, standardowy, łagodny, kinowy, IMAX Enhanced, zdjęcia, specjalistyczny, Dolby Vision (żywy/jasny/ciemny), gra FPS, gra RTS, Netflix calibrated, BRAVIA CORE calibrated

  CZUJNIK

  Światło/kolor

  NETFLIX CALIBRATED MODE

  Tak

  BRAVIA CORE CALIBRATED MODE

  Tak


 • Moc wyjściowa dźwięku

  20 W + 20 W + 10 W + 10 W

  Typ głośnika

  Acoustic Surface Audio+

  Konfiguracja głośnika

  2 siłowniki, 2 subwoofery


 • Obsługa formatu audio Dolby

  Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos

  Obsługa formatu audio DTS

  DTS Digital Surround, DTS Express, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution Audio, DTS:X

  SYSTEM ACOUSTIC AUTO CALIBRATION

  Kompensacja warunków w pomieszczeniu i położenia użytkownika

  FUNKCJA VOICE ZOOM

  Funkcja Voice Zoom 2

  Radio FM

  NIE

  Przetwarzanie dźwięku

  NIE

  Symulowany dźwięk przestrzenny

  Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D

  Tryby dźwięku

  -

  ACOUSTIC CENTER SYNC

  Tak (zestaw kina domowego, zgodny soundbar Sony)

  Zgodność z dźwiękiem przestrzennym 3D w słuchawkach

  Tak (przez Bluetooth)


 • KAMERA

  BRAVIA CAM (w zestawie)

  FUNKCJA KAMERY

  Tak (aplikacje kamery)


 • System operacyjny

  Android TV™

  SMART TV

  Google TV™

  Pamięć wbudowana (GB)

  32 GB

  Język wyświetlacza

  POLSKI, AFRYKANERSKI, AMH, ARABSKI, ASSAMSKI, AZE, BEL, BUŁGARSKI, BENGALSKI, BOŚNIACKI, KATALOŃSKI, CZESKI, DUŃSKI, DEU, GRECKI, ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, ESTOŃSKI, BAQ, PER, FIŃSKI, FRANCUSKI, GLG, GUDŻARACKI, HINDI, CHORWACKI, WĘGIERSKI, INDONEZYJSKI, ISL, WŁOSKI, HEBRAJSKI, JAPOŃSKI, KAZACHSKI, KANNADA, KOR, KIR, LAO, LITEWSKI, ŁOTEWSKI, MACEDOŃSKI, MALAJALAM, MON, MARATHI, MAY, BUR, NOB, NEP, NLD, ORIJA, PENDŻABSKI, PORTUGALSKI, RUMUŃSKI, ROSYJSKI, SOL, SŁOWEŃSKI, ALB, SERBSKI, SZWEDZKI, SUAHILI, TAMILSKI, TELUGU, TAJSKI, TGL, TURECKI, UKRAIŃSKI, URD, UZB, WIETNAMSKI, UPROSZCZONY CHIŃSKI, TRADYCYJNY CHIŃSKI, ZULUSKI

  Język wprowadzania tekstu

  POLSKI / ANGIELSKI / ARABSKI / BUŁGARSKI / CHORWACKI / CZESKI / DUŃSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI / FRANCUSKI / GRECKI / HEBRAJSKI / HISZPAŃSKI / INDONEZYJSKI / JAPOŃSKI / KATALOŃSKI / NIDERLANDZKI / NIEMIECKI / NORWESKI / PERSKI / PORTUGALSKI / ROSYJSKI / RUMUŃSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI / WŁOSKI

  ECO DASHBOARD

  Tak

  Wyszukiwanie głosowe

  (Wyszukiwanie głosowe) Tak/(Wbudowany mikrofon) Tak

  WYŁĄCZNIK WBUDOWANEGO MIKROFONU

  Tak (z lewej)

  Elektroniczny przewodnik po programach (EPG)

  Tak

  CONTROL MENU

  Tak

  Przeglądarka internetowa

  Tak

  Włącznik / wyłącznik czasowy

  Tak

  Serwis z aplikacjami

  Tak (sklep Google Play)

  Włącznik / wyłącznik czasowy

  Tak

  Wyłącznik czasowy

  Tak

  Telegazeta

  Tak

  Automatyczna kalibracja dzięki CalMAN®

  Tak

  Napisy (analogowe/cyfrowe)

  (analogowy)Nie

  (cyfrowe) napisy


 • ROZMIAR EKRANU (PRZEKĄTNA W CM)

  139 cm

  Przekątna ekranu (w calach)

  55" (54,6")

  ROCZNE ZUŻYCIE ENERGII*

  77 kWh/1000 h

  Pobór mocy (w trybie czuwania)

  0,50 W

  Pobór mocy (w trybie czuwania sieci)

  2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)

  Obecność ołowiu 

  -

  Zawartość rtęci (mg)

  0,0 mg

  Pobór mocy (zasilanie włączone) – Energy Star® 

  -

  Pobór mocy (w trybie czuwania) – Energy Star® 

  -

  Zgodność z Energy Star® 

  -

  Wymagania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość)

  50 Hz

  Napięcie przemienne 220–240 V

  Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia

  Tak

  Dynamiczne sterowanie podświetleniem 

  -

  PRODUKT PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

  Tak


 • STYLISTYKA RAMKI

  Wzornictwo Seamless Edge

  KOLOR RAMKI

  Czarny

  Konstrukcja podstawy

  Aluminiowa podstawa na brzegach

  KOLOR PODSTAWY

  Ciemnosrebrny

  POŁOŻENIE PODSTAWY

  2 sposoby ustawienia (ustawienie standardowe / pod soundbar)

  ZDALNE STEROWANIE

  Pilot na podczerwień; pilot Premium


 • Liczba tunerów (naziemnych/kablowych)

  2 (cyfrowe) / 1 (analogowy)

  Liczba tunerów (satelitarnych)

  2

  System telewizji analogowej

  B/G, D/K

  Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych)

  45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju)

  System cyfrowej telewizji naziemnej

  DVB-T/T2

  Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej)

  VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju)

  System cyfrowej telewizji kablowej

  DVB-C

  Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji kablowej)

  VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju)

  System cyfrowej telewizji satelitarnej

  DVB-S/S2

  Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej)

  Częstotliwość pośrednia 950–2150 MHz

  CI+

  Tak


 • Czytnik ekranowy

  Tak

  Audiodeskrypcja

  Tak

  Audiodeskrypcja

  Tak

  Napisy Closed Caption

  Napisy

  Powiększenie tekstu

  Tak

  Przycisk dostępności

  Tak

  Wyszukiwanie głosowe

  (Wyszukiwanie głosowe) Tak/(Wbudowany mikrofon) Tak


 • Wyposażenie sprzedawane oddzielnie

  Uchwyt ścienny (SU-WL450 (ograniczony dostęp do złącza), SU-WL850), zależnie od wybranego ustawienia kraju

Brak recenzji

Brak metod dostawy dla tego produktu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania