Generator pary PerfectCare Expert Plus GC8930/10 View larger

Generator pary PerfectCare Expert Plus GC8930/10

Oblicz ratę Generator pary PerfectCare Expert Plus GC8930/10 Oblicz ratę Generator pary PerfectCare Expert Plus GC8930/10

Szybka i komfortowa praca
Generator pary PerfectCare Expert Plus został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania. Jest niezwykle lekki i łatwy w użyciu, a jednocześnie zapewnia silny strumień pary umożliwiający osiągnięcie doskonałych efektów w krótszym czasie. Technologia OptimalTEMP gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich ubrań przeznaczonych do prasowania.

Nie trzeba ustawiać temperatury, gwarancja bezpieczeństwa tkanin 

  • Technologia OptimalTEMP nie wymaga regulacji temperatury 
  • Bez ryzyka przypalenia

Szybkie prasowanie dzięki ciągłemu, silnemu strumieniowi pary 

  • Silny strumień pary zapewniający skuteczne usuwanie zagnieceń 
  • Łatwy w obsłudze system usuwania kamienia zapewnia długotrwałą wydajność 
  • Stopa SteamGlide Advanced, wyjątkowo dobry poślizg i najwyższa trwałość 
  • Oszczędność energii dzięki trybowi ECO

Dodatkowa wygoda 

  • Niesamowita lekkość i wygodne manewrowanie żelazkiem 
  • Duży, odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l z możliwością szybkiego napełniania 
  • Zabezpieczenie na czas przenoszenia 
  • Funkcja automatycznego wyłączania powoduje wyłączenie żelazka zostawionego bez nadzoru

Bez konieczności regulacji temperatury
Prasuj wszystko od jedwabiu po dżins bez konieczności zmiany ustawień temperatury. Dzięki technologii OptimalTEMP pokrętło i ustawienia są zbędne. Nie trzeba już tracić czasu na wstępne sortowanie prania albo czekanie, aż żelazko się nagrzeje lub ostygnie. W każdej chwili możesz wyprasować dowolną tkaninę.

Bez ryzyka przypalenia
Dzięki technologii OptimalTEMP możesz mieć pewność, że to żelazko nie przypali żadnej tkaniny nadającej się do prasowania. Możesz nawet zostawić je włączone na ubraniu lub desce do prasowania bez żadnego ryzyka zniszczenia czy wybłyszczenia tkaniny.

Bardzo duża moc pary
Silny, ciągły strumień pary z łatwością poradzi sobie nawet z najgrubszymi tkaninami. Oporne zagniecenia znikną pod wpływem silnego uderzenia pary. Ta dodatkowa pomoc przydaje się podczas odświeżenia strojów i zasłon przez ich prasowanie w pionie.

Niewielka waga żelazka
Żelazko jest niesamowicie lekkie i wygodne w obsłudze, przesuwa się gładko po tkaninie i zmniejsza obciążenie nadgarstka. Minimalna waga sprawia również, że doskonale nadaje się do prasowania w pozycji pionowej zasłon i wiszących ubrań.

Stopa SteamGlide Advanced
Stopa SteamGlide Advanced to nasza najlepsza stopa, która zapewnia płynny poślizg na dowolnej tkaninie. Jej podstawa ze stali szlachetnej jest dwa razy twardsza niż zwykłe aluminiowe stopy, a opatentowana 6 warstwowa powłoka z zaawansowaną tytanową warstwą z łatwością przesuwa się po tkaninie, pozwalając na szybsze prasowanie.

Funkcja Easy De-Calc
Regularne usuwanie kamienia chroni żelazko, przedłuża jego żywotność oraz zapewnia optymalną wydajność wytwarzania pary. Nasz wyjątkowy system Easy De-Calc na bieżąco gromadzi kamień, a wskaźnik informuje o konieczności opróżnienia zbiornika. Wystarczy wyjąć zatyczkę i wylać wodę razem z cząsteczkami kamienia.

Odłączany zbiornik wody o pojem. 1,8 l
Przezroczysty zbiornik wody o pojemności 1,8 l zapewnia do dwóch godzin ciągłego prasowania. Gdy zacznie brakować wody, zaświeci się odpowiednia dioda. Zbiornik można łatwo napełnić pod kranem, wlewając wodę przez duży otwór.

Zabezpieczenie na czas przenoszenia
Żelazko można zablokować w stacji bazowej na czas przenoszenia, co przy okazji zmniejsza ryzyko przypadkowego dotknięcia gorącej stopy.

Bezpieczne i łatwe automatyczne wyłączanie
Jeśli żelazko z generatorem pary nie jest używane przez kilka minut, funkcja automatycznego wyłączania samoczynnie wyłączy urządzenie. Pozwala to zaoszczędzić energię i zapewnia spokój ducha odnośnie do bezpieczeństwa.

 

Wymiary

23.9 x 26.9 x 42.6 cm

Napisz recenzję

Generator pary PerfectCare Expert Plus GC8930/10

Generator pary PerfectCare Expert Plus GC8930/10