Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne

Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne

Na stanie
499,00 ZŁ
Brutto

Typ słuchawek: Dokanałowe
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 - 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Zapytaj o produkt

Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne

Słuchawki bezprzewodowe SONY LinkBuds | WF-LS900NB Czarne

Typ słuchawek: Dokanałowe
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 - 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Nie trać kontaktu z żadnym ze światów

Małe, lekkie i inteligentne, gwarantujące niezawodne, stabilne trzymanie się w uszach, łączność oraz kontrolę nad dniem.

Małe, lekkie, wygodne cały dzień

LinkBuds S to najmniejsze i najlżejsze (4,8 g) na świecie prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Hi-Res Audio z systemem redukcji hałasu. Są tak małe— o 40% mniejsze niż WF-1000XM4 — bo stworzyliśmy maleńki przetwornik akustyczny i połączyliśmy w jednym czipie platformę SoC (System on Chip) Bluetooth® Audio oraz wysokiej jakości procesor redukcji hałasu. 

Wygodne i bezpieczne

Słuchawki LinkBuds S idealnie pasują do ucha, a ich ergonomiczna konstrukcja zapobiega wypadaniu. Projektując je, wykorzystaliśmy obszerne dane o kształtach uszu, gromadzone od czasu wprowadzenia w 1982 roku pierwszych na świecie słuchawek dousznych, oraz oceny czułości różnych rodzajów uszu, by zapewnić optymalny, wygodny kształt.

Transparentny dźwięk z otoczenia lub wydajna redukcja hałasu

Słuchawki LinkBuds S automatycznie przełączają tryb dźwięków otoczenia i redukcji hałasu zależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz. Kiedy chcesz komunikować się z otoczeniem i uzyskać transparentny dźwięk z zewnątrz, przewyższą wszystkie inne prawdziwie bezprzewodowe modele Sony. A gdy potrzebujesz skupienia, zapewnią wydajną redukcję hałasu.

Dostosowywanie dźwięków otoczenia do Twojej aktywności, by umożliwić noszenie przez cały dzień

Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control wykrywa, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dostosowuje ustawienia dźwięków z otoczenia, zapewniając idealne warunki słuchania. Z czasem uczy się Twoich zachowań, zaczyna rozpoznawać miejsca, w których często bywasz — biuro, ulubioną kawiarnię itp. — i dostosowuje dźwięk do sytuacji.

Nowe odczuwanie dźwięku w grach AR

Szukasz nowych form rozrywki, innych niż muzyka i rozmowy telefoniczne? Nowa technologia czujników i dźwięku przestrzennego w słuchawkach LinkBuds S zapewnia wciągający dźwięk do gier wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość, takich jak „Ingress” firmy Niantic.

Grając w „Ingress” w słuchawkach LinkBuds S, zyskasz nowe wrażenia, bo dzięki śledzeniu ruchów głowy dźwięk dobiega z różnych stron, odpowiednio do akcji gry.

Muzyka i powiadomienia dźwiękowe

Aplikacja Auto Play zapewnia muzykę i powiadomienia dźwiękowe, gdy są potrzebne. Muzyka włącza się w odpowiednich chwilach, na przykład gdy zakładasz słuchawki lub wychodzisz na przerwę, i poprawia Ci nastrój. Powiadomienia dźwiękowe przypominają Ci o wszystkich ważnych sprawach, więc telefon może bezpiecznie pozostawać w kieszeni. Dołącz aplikacje Spotify, Endel i Muzyka, by uzyskać ulubioną muzykę i relaksujące pejzaże dźwiękowe. Aplikacja Auto Play działa w wersji Beta, więc jej funkcje mogą się zmieniać na lepsze.

Dobra słyszalność podczas rozmów przez telefon i wciągający dźwięk

Z łatwością komunikuj się ze znajomymi i odtwarzaj ulubione nagrania. Zapomnij o zakłóceniach podczas rozmów przez telefon i bez przeszkód słuchaj wspaniale brzmiącej muzyki.

Najlepsze do rozmów, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Sony

Dzięki technologii Precise Voice Pickup, która wykorzystuje mikrofony na zewnątrz i wewnątrz słuchawki, oraz zaawansowanemu przetwarzaniu dźwięku rozmówca słyszy Cię wyraźnie, nawet gdy wokół jest głośno. Algorytm redukcji hałasu, oparty na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu z użyciem ponad 500 milionów próbek głosu, tłumi dźwięki otoczenia i wydobywa Twój głos.

Wciągający dźwięk, autentyczna muzyka

Słuchawki LinkBuds S są małe między innymi dzięki nowemu przetwornikowi akustycznemu 5 mm z podatną membraną. Odtwarza on mocny bas i czyste wokale, by każdy gatunek muzyczny brzmiał znakomicie. Bogaty środek pasma umożliwia czyste odtwarzanie głosu w muzyce, filmach i podcastach. A dzięki ulepszeniom w redukcji hałasu słuchawki LinkBuds S lepiej blokują dźwięki otoczenia.

Słuchaj dźwięku o wysokiej rozdzielczości bez przewodów 

Dzięki naszemu zakorzenionemu na rynku kodekowi LDAC słuchawki LinkBuds S obsługują bezprzewodowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Technologia LDAC pozwala przesyłać trzy razy więcej danych niż łącze Bluetooth® audio. Rezultat to wyjątkowa jakość słuchanych nagrań o wysokiej rozdzielczości — niemal taka, jak przy połączeniu przewodowym.

Przywracanie pierwotnego brzmienia plików po kompresji

Dzięki technologii sztucznej inteligencji Edge-AI system DSEE Extreme™ dynamicznie, w czasie rzeczywistym rozpoznaje instrumentację, gatunek muzyczny i indywidualne cechy utworu, po czym przywraca wysokie częstotliwości, które zanikają podczas kompresji.

Łatwe podłączanie i obsługa

Nasze inteligentne funkcje ułatwią Ci całodniową rozrywkę.

Szybki dostęp

Włączaj muzykę prostymi stuknięciami — nie biorąc smartfona do ręki. Odtwarzanie staje się całkowicie bezproblemowe.

Słuchaj bezpiecznie dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect

Sprawdź, czy bezpiecznie słuchasz muzyki, porównując wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z danymi o ciśnieniu akustycznym pobranymi ze słuchawek. Otrzymuj powiadomienia z systemu operacyjnego, gdy poziom dźwięku będzie zbyt wysoki.

Słuchawki LinkBuds S mają także intuicyjne, dotykowe elementy sterujące. Ich funkcję możesz wybrać w aplikacji Headphones Connect.

Rozmawiaj, słysząc tylko dźwięki z zewnątrz

Kiedy zaczniesz mówić do innej osoby, funkcja Speak-to-Chat może automatycznie wstrzymać odtwarzanie i pozwolić Ci słyszeć wyłącznie dźwięki z otoczenia. Umożliwi to rozmowę, gdy nie chcesz zdejmować słuchawek lub masz zajęte ręce. Po zakończeniu rozmowy z powrotem włączy się muzyka.

Natychmiastowa pauza. Natychmiastowe odtwarzanie.

Słuchawki mają czujnik zbliżeniowy wykrywający, czy używasz jednej, słuchawki, czy obu. Dzięki temu, gdy tylko wyjmiesz słuchawki z uszu, muzyka ucichnie. Z powrotem je włóż, a muzyka włączy się na nowo.

Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Powiedz „Hey Google” lub „Alexa”, by skorzystać z pomocy asystenta głosowego i słuchać muzyki, kontaktować się ze znajomymi, odbierać powiadomienia, ustawiać przypomnienia itp. Poleceniami głosowymi możesz nawet obsługiwać system redukcji hałasu i inne funkcje słuchawek, zarządzać mailami w programie Microsoft Outlook i dołączać do spotkań Microsoft Teams przy użyciu asystenta Siri lub Asystenta Google.

Wszystko w zasięgu ręki

Słuchawki LinkBuds S mają intuicyjne, dotykowe elementy sterujące. Przykładowo, dotknięcie lewej słuchawki przełącza tryby redukcji hałasu i dźwięków otoczenia, a dwa dotknięcia prawej słuchawki włączają następny utwór.

Łatwe parowanie z komputerem

Funkcja Swift Pair ułatwi parowanie słuchawek z tabletem lub komputerem z Windows 11 lub Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 lub Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

Współpraca z dwoma urządzeniami jednocześnie

Aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, te słuchawki Bluetooth® mogą być sparowane z dwoma urządzeniami Bluetooth równocześnie. Gdy zadzwoni telefon, automatycznie stanie się on źródłem dźwięku. Możesz też szybko przełączać się między urządzeniami — wystarczy, że naciśniesz przycisk.

Przełączanie dźwięku z urządzeń z Androidem

Słuchawki z funkcją przełączania dźwięku mogą łączyć się z wieloma produktami z Androidem. Po włączeniu tej funkcji słuchawki same połączą się z urządzeniem, którego obecnie używasz. Do sparowania słuchawek LinkBuds S z urządzeniem z Androidem i łączem Bluetooth wystarczy jedno dotknięcie.

Znajdź słuchawki za pomocą funkcji Fast Pair

Słuchawki LinkBuds S obsługują funkcję Google Fast Pair. Jeśli się zawieruszą, można odtworzyć sygnał dźwiękowy lub sprawdzić ich ostatnią znaną lokalizację w aplikacji Google „Znajdź moje urządzenie” na smartfonie.

Dźwięk Bluetooth nowej generacji

Te słuchawki są przystosowane do obsługi LE Audio (w wersji Beta) — dźwięku Bluetooth nowej generacji, który cechuje się bardzo małymi opóźnieniami i idealnie sprawdza się w grach.

(A) Standardowa transmisja Bluetooth: przesyłanie lewego kanału przez prawy kanał.
(B) Równoczesne przesyłanie lewego i prawego kanału dźwięku BT w słuchawkach LinkBuds S

Wyraźniejszy i stabilniejszy sygnał Bluetooth

Aby zapewnić małe opóźnienia i wysoką jakość dźwięku nawet w miejscach narażonych na zakłócenia, sygnał Bluetooth® jest przesyłany do obu słuchawek naraz. Zintegrowany procesor V1 zapewnia stabilność i ciągłość bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Stworzone z myślą o środowisku

Projektanci słuchawek LinkBuds S pomyśleli nie tylko o stylowym wyglądzie, lecz także środowisku naturalnym.

Opakowanie jednostkowe bez tworzyw sztucznych

Opakowanie słuchawek LinkBuds S nie zawiera tworzyw sztucznych i stanowi świadectwo, że firma Sony stara się ograniczać wpływ swoich produktów na środowisko naturalne.

Każdy egzemplarz to wsparcie projektu „Protect our Oceans”

W latach 2022–2023 firma Sony przekazała organizacji Conservation International 1 milion USD na ochronę 29 400 kilometrów kwadratowych oceanu, w tym 500 000 USD ze sprzedaży słuchawek LinkBuds S. Inwestycja ta pomaga zrewitalizować zdegradowane obszary morskie i przywrócić oceanowi zdolność do służenia nam wszystkim.

Przygotuj się na nadchodzący dzień

Słuchaj, gdzie i kiedy tylko masz ochotę — w słuchawkach ze stopniem ochrony przed wodą IPX4 i wytrzymałym akumulatorem na cały dzień pracy.

Wodoodporne modele do codziennego użytku

Poziom wodoodporności IPX4 to świadectwo, że tym słuchawkom Sony nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda. Możesz więc pozostawać w ruchu przy muzyce.

Słuchanie przez cały dzień, ładowanie trwające minuty

Akumulator słuchawek wystarczy na cały 6-godzinny dzień pracy, a etui zapewni kolejnych 14 godzin odtwarzania. Oznacza to pełnych 20 godzin słuchania poza domem. Spieszysz się? Krótkie, 5-minutowe ładowanie umożliwi słuchanie nawet przez 60 minut. Co więcej, aplikacja Sony | Headphones Connect powiadomi Cię, że zapas energii w etui z funkcją ładowania spadł poniżej 30%.

Maleńkie, idealnie dopasowane etui

Stylowo zaokrąglone, dopasowane kolorystycznie etui z funkcją ładowania jest doskonałym uzupełnieniem słuchawek LinkBuds S. Wygodnie leży w dłoni i z łatwością mieści się w kieszeni, a przez to ułatwia życie w ciągłym ruchu.

Zawartość opakowania

W opakowaniu słuchawek LinkBuds S znajdziesz wkładki douszne w czterech rozmiarach i przewód USB-C do ładowania.

Mikrofon
Tak
Regulacja głośności
Tak
Kolor
Czarny/Grafitowy
Typ słuchawek
Douszne/Dokanałowe
True Wireless
Tak
WFLS900NB.CE7
454873613300

Wymiary i waga

WAGAOkoło 4,8 g × 2

Cechy ogólne

RODZAJ SŁUCHAWEKZamknięte, dynamiczne
PRZETWORNIK AKUSTYCZNY5 mm
MAGNESWysoko wydajne neodymowe magnesy
PASMO PRZENOSZENIA (KOMUNIKACJA BLUETOOTH®) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s)
WODOODPORNOŚĆTak (IPX4)
DSEE ExtremeTak

Akumulator

CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORAOk. 2 godz.
SPOSÓB ŁADOWANIA AKUMULATORAŁadowanie przez łącze USB (z etui)
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI) Maks. 6 godzin (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 9 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁA KOMUNIKACJA) Maks. 3,5 godziny (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 3,5 godziny (z wyłączoną redukcją hałasu)
CZAS PRACY AKUMULATORA (OCZEKIWANIE) Maks. 8,5 godziny (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 16 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)

Specyfikacja Bluetooth®

WERSJA BLUETOOTH®Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.2
EFEKTYWNY ZASIĘG10 m
PASMO PRZENOSZENIAPasmo 2,4 GHz (2,4000 – 2,4835 GHz)
PROFILA2DP, AVRCP, HFP, HSP/TMAP, CSIP, MCP, VCP, CCP
OBSŁUGIWANE FORMATY AUDIOSBC, AAC, LDAC, LC3
OBSŁUGIWANE SYSTEMY OCHRONY TREŚCISCMS-T

Redukcja hałasów

TRYB DŹWIĘKÓW OTOCZENIATak
FUNKCJA QUICK ATTENTIONTak

Etui z funkcją ładowania

WAGAOkoło 35 g
WYMIARYOkoło 42,8 × 60 × 27,6 mm
CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORAOkoło 3 godzin (ładowanie przez łącze USB)
  • Przewód USB: USB Type-C®

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania