Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne

Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne

Na stanie
1 399,00 ZŁ
Brutto

Typ słuchawek: Nauszne
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 4 - 40000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Zapytaj o produkt

Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne

Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-1000XM5B Czarne

Typ słuchawek: Nauszne
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 4 - 40000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Nasz najlepszy system redukcji hałasu stał się jeszcze lepszy

Sprawdź, jak te słuchawki Sony z systemem redukcji hałasu łączą naszą najlepszą technologię redukcji hałasu ze znakomitym dźwiękiem, by zapewnić słuchaczowi nadzwyczajne wrażenia.

Najlepszy system redukcji hałasu

Od hałasu w samolocie po gwar głosów — bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM5 redukują zewnętrzne hałasy z użyciem wielu mikrofonów, dzięki czemu jeszcze skuteczniej eliminują dźwięki o wysokiej i średniej częstotliwości. Funkcja Auto NC Optimizer automatycznie dostosowuje redukcję hałasu do otoczenia i sposobu noszenia słuchawek.

Technologia wielu czujników hałasu 

Cztery mikrofony na każdej słuchawce świadczą o największym jak dotąd postępie, jaki udało nam się osiągnąć w redukcji hałasu. Jeszcze większa dokładność przechwytywania dźwięków z otoczenia umożliwiła radykalne osłabienie hałasów o wysokich częstotliwościach. Dzięki funkcji Auto NC Optimizer działanie systemu redukcji hałasu jest przez cały czas automatycznie optymalizowane odpowiednio do sposobu noszenia słuchawek i czynników zewnętrznych, takich jak ciśnienie atmosferyczne.

Niezrównany system redukcji hałasu

Opracowany przez Sony zintegrowany procesor V1 uwalnia cały potencjał procesora redukcji hałasu QN1 HD. To unikatowe połączenie technologii umożliwia sterowanie ośmioma mikrofonami i uzyskanie niespotykanej dotąd jakości redukcji hałasu.

Specjalnie zaprojektowany przetwornik akustyczny 30 mm

Specjalnie zaprojektowany, 30-milimetrowy przetwornik akustyczny z miękkim zawieszeniem lepiej redukuje hałas i pomaga słuchać muzyki bez dźwięków z otoczenia. Kompozytowe tworzywo z włókna węglowego użyte w lekkiej, sztywnej kopułce poprawia czystość brzmienia, zwłaszcza tonów wysokich.

Perfekcyjnie dopracowany dźwięk

Przetwornik akustyczny 30 mm ma lekką, sztywną kopułką z kompozytem z włókna węglowego. Zwiększa czułość w paśmie tonów wysokich, by dźwięk brzmiał bardziej naturalnie. Do uzyskania czystego, stabilnego dźwięku przyczynia się też bezołowiowy lut z domieszką poprawiającego przewodnictwo złota, rezystor Fine Sound Resistor do równomiernej dystrybucji mocy i zoptymalizowane obwody, zwiększające odstęp sygnału od szumu.

Słuchaj dźwięku o wysokiej rozdzielczości — przewodowo lub bezprzewodowo

 Słuchawki WH-1000XM5 obsługują dźwięk o wysokiej rozdzielczości — również bezprzewodowy. Umożliwia to nasz popularny kodek LDAC. Pozwala on przesyłać około trzech razy więcej danych niż tradycyjna technologia Bluetooth® audio, dzięki czemu dźwięk High-Res Audio ma wyjątkową jakość.

Przywracanie pierwotnego brzmienia plików po kompresji 

Dzięki technologii sztucznej inteligencji Edge-AI system DSEE Extreme™ dynamicznie, w czasie rzeczywistym rozpoznaje instrumentację, gatunek muzyczny i indywidualne cechy utworu, po czym przywraca wysokie częstotliwości, które zanikają podczas kompresji.

Najlepsze do rozmów przez telefon

Aby dokładnie zidentyfikować Twój głos, nasza technologia Precise Voice Pickup wykorzystuje cztery mikrofony kształtujące wiązkę i oparty na sztucznej inteligencji algorytm redukcji zakłóceń. Nowo opracowana konstrukcja osłabia dźwięki powodowane przez wiatr w czasie rozmów przez telefon. W rezultacie zawsze wyraźnie słyszysz — i wyraźnie Cię słychać.

Przechwytywanie Twojego głosu z użyciem wielu mikrofonów

Słuchawki są wyposażone w cztery mikrofony kształtujące wiązkę i skalibrowane do przechwytywania wyłącznie Twojego głosu. Większy odstęp sygnału od szumu umożliwia uchwycenie każdego Twojego słowa, nawet jeśli wokół jest głośno.

Niezwykle czysty, niezakłócony dźwięk podczas rozmów telefonicznych

Dzięki technologii Precise Voice Pickup z zaawansowanym przetwarzaniem sygnału audio Twój rozmówca będzie Cię wyraźnie słyszał, nawet gdy wokół panuje hałas. Nasz algorytm redukcji hałasu tłumi dźwięki z zewnątrz i wyraźnie wydobywa Twój głos w różnych warunkach. Algorytm ten powstał dzięki sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu z użyciem ponad 500 milionów próbek głosu.

1 = Z hałasem
2 = Bez hałasu

Wygoda przez cały dzień dzięki bezgłośnej konstrukcji

Lekkie słuchawki są elegancko wykończone nowym materiałem „Soft fit leather”. Dobrze przylega on do głowy i mniej uciska uszy, a przy tym blokuje dźwięki z zewnątrz. Cicha konstrukcja z płynnym mechanizmem obrotowym, zawieszeniem i suwakiem sprawia, że noszenie słuchawek WH-1000XM5 to czysta przyjemność.

Łatwa obsługa

Nasze inteligentne funkcje stworzą Ci lepsze warunki do rozrywki przez cały dzień. Pozwolą na przykład odtwarzać muzykę i regulować głośność bez sięgania po telefon — wystarczy, że naciśniesz przycisk. Słuchawki wykryją też, że zaczynasz mówić, i tymczasowo wstrzymają odtwarzanie. Są bardzo łatwe w obsłudze i doskonale wpisują się w Twój styl życia.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz

Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control wykrywa, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dostosowuje ustawienia dźwięków z otoczenia, zapewniając idealne warunki słuchania. Po włączeniu uczy się Twoich zachowań, zaczyna rozpoznawać miejsca, w których często bywasz — biuro, ulubioną kawiarnię itp. — i dostosowuje dźwięk do sytuacji.

Speak-to-Chat — wygoda na co dzień

Gdy tylko rozpoczniesz rozmowę, funkcja Speak-to-Chat automatycznie wstrzymuje odtwarzanie i przepuszcza dźwięki z zewnątrz. Jest to wygodne, gdy nie chcesz zdejmować słuchawek lub masz zajęte ręce. Aby rozpoznać Twój głos, ta inteligentna funkcja wykorzystuje mikrofony wbudowane w słuchawki i zaawansowane przetwarzanie sygnału audio. Po zakończeniu rozmowy z powrotem włączy się muzyka.

Szybki dostęp do muzyki i spersonalizowanego dźwięku

Włączaj muzykę prostymi stuknięciami — nie biorąc smartfona do ręki. Odtwarzanie staje się całkowicie bezproblemowe.

Muzyka i powiadomienia dźwiękowe

Aplikacja Auto Play zapewnia muzykę i powiadomienia dźwiękowe, gdy są potrzebne. Muzyka włącza się w odpowiednich chwilach, na przykład gdy zakładasz słuchawki lub wychodzisz na przerwę, i poprawia Ci nastrój. Powiadomienia dźwiękowe przypominają Ci o wszystkich ważnych sprawach, więc telefon może bezpiecznie pozostawać w kieszeni. Dołącz aplikacje Spotify, Endel i Muzyka, by uzyskać ulubioną muzykę i relaksujące pejzaże dźwiękowe. Aplikacja Auto Play działa w wersji Beta, więc jej funkcje mogą się zmieniać na lepsze.

Natychmiastowa pauza. Natychmiastowe odtwarzanie. 

Gdy tylko zdejmiesz słuchawki, wbudowany czujnik pojemnościowy wykryje to i wstrzyma odtwarzanie. Czujnik ten poprawia również dokładność wykrywania. Z powrotem załóż słuchawki, a muzyka zacznie grać na nowo.

Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Powiedz „Hey Google” lub „Alexa”, by skorzystać z pomocy asystenta głosowego i słuchać muzyki, kontaktować się ze znajomymi, odbierać powiadomienia, ustawiać przypomnienia itp. Poleceniami głosowymi możesz nawet obsługiwać system redukcji hałasu i inne funkcje słuchawek, zarządzać mailami w programie Microsoft Outlook i dołączać do spotkań Microsoft Teams przy użyciu asystenta Siri lub Asystenta Google.

Słuchaj bezpiecznie dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect

Sprawdź, czy bezpiecznie słuchasz muzyki, porównując wytyczne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z danymi o ciśnieniu akustycznym pobranymi ze słuchawek. Otrzymuj powiadomienia z systemu operacyjnego, gdy poziom dźwięku będzie zbyt wysoki.

Współpraca z dwoma urządzeniami jednocześnie

Aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, te słuchawki Bluetooth® mogą być sparowane z dwoma urządzeniami Bluetooth® równocześnie. Jeśli zatem dzwoni telefon, słuchawki rozpoznają go i automatycznie wybierają jako źródło dźwięku. Możesz też szybko przełączać się między urządzeniami — wystarczy, że naciśniesz przycisk.

Znajdź słuchawki za pomocą funkcji Fast Pair

Słuchawki WH-1000XM5 obsługują nową, bardzo przydatną funkcję Google Fast Pair. Pomaga ona znaleźć słuchawki przez odtwarzanie sygnału dźwiękowego lub sprawdzenie ich ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Google „Znajdź moje urządzenie” w smartfonie.

Łatwe parowanie z komputerem

Funkcja Swift Pair ułatwi parowanie słuchawek z tabletem lub komputerem z Windows 11 lub Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 11 lub Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

30 godzin pracy na akumulatorze oznacza zapas energii na naprawdę długą wyprawę. A gdy masz zaledwie chwilę na ładowanie, skorzystaj ze sprzedawanego oddzielnie zasilacza sieciowego USB‑PD, by już po 3 minutach móc słuchać przez kolejne 3 godziny.

Wszystko w zasięgu ręki

Słuchawki WH-1000XM5 mają intuicyjne w użyciu, dotykowe elementy sterujące. Naciskając na przykład przycisk z lewej strony, możesz przełączać tryby redukcji hałasu i dźwięków otoczenia. Panel dotykowy z prawej strony pozwala natomiast włączać i zatrzymywać muzykę, pomijać utwory, regulować głośność i znacznie więcej. 

Oszczędzające miejsce, składane etui

Wygodnie przenoś słuchawki w dopasowanym, miękkim etui. Puste etui możesz złożyć, aby łatwiej schować je do torby.

Zawartość opakowania

Kiedy otworzysz opakowanie ze słuchawkami WH-1000XM5, znajdziesz w nim etui, przewód słuchawkowy (o długości około 1,2 m) i przewód USB do ładowania.

Bardziej przyjazny dla środowiska

Opakowanie słuchawek WH-1000XM5 odzwierciedla filozofię „Stworzone do przetworzenia” i wymogi niskiej toksyczności produktu, dlatego nie zawiera plastiku. Pudełko powstaje z opracowanych dla Sony materiałów z recyklingu lub zrównoważonych ekologicznie. Słuchawki WH-1000XM5 zawierają też tworzywo sztuczne uzyskane z recyklingu części samochodowych.

Mikrofon
Tak
Regulacja głośności
Tak
Kolor
Czarny/Grafitowy
Typ słuchawek
Nauszne
True Wireless
Tak
WH1000XM5B.CE7
4548736132580

Wymiary i waga

WAGAOkoło 250 g

Cechy ogólne

RODZAJ SŁUCHAWEKZamknięte, dynamiczne
PRZETWORNIK AKUSTYCZNY30 mm
MAGNESMagnes neodymowy
IMPEDANCJA (OMÓW) 48 omów (1 kHz) (przy połączeniu przewodem słuchawkowym i włączonym urządzeniu), 16 omów (1 kHz) (przy połączeniu przewodem słuchawkowym i wyłączonym urządzeniu)
PASMO PRZENOSZENIA4–40 000 Hz (JEITA)
PASMO PRZENOSZENIA (TRYB AKTYWNY)4–40 000 Hz
PASMO PRZENOSZENIA (KOMUNIKACJA BLUETOOTH®) 20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (LDAC, próbkowanie 96 kHz, 990 kb/s)
CZUŁOŚĆ (DB/MW) 102 dB/mW (1 kHz, przy połączeniu przewodem słuchawkowym i włączonym urządzeniu), 100 dB/mW (1 kHz, przy połączeniu przewodem słuchawkowym i wyłączonym urządzeniu)
REGULACJA GŁOŚNOŚCICzujnik dotykowy
TYP PRZEWODUJednostronny (odłączany)
DŁUGOŚĆ PRZEWODUokoło 1,2 m
WTYKPozłacany kątowy wtyk mini stereo
WEJŚCIAMini jack stereo
SPOSÓB NOSZENIANauszne
DSEE ExtremeTak
PRACA W TRYBIE PASYWNYMTak
TRYB DŹWIĘKU OTOCZENIATak

Akumulator

CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORAOkoło 3,5 godziny
SPOSÓB ŁADOWANIA AKUMULATORAUSB
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI) Maks. 30 godzin (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 40 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁA KOMUNIKACJA) Maks. 24 godziny (z włączoną redukcją hałasu), maks. 32 godziny (z wyłączoną redukcją hałasu)

Specyfikacja Bluetooth®

WERSJA BLUETOOTH®Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.2
EFEKTYWNY ZASIĘG10 m
PASMO PRZENOSZENIAPasmo 2,4 GHz (2,4000 – 2,4835 GHz)
PROFILA2DP, AVRCP, HFP, HSP
OBSŁUGIWANE FORMATY AUDIOSBC, AAC, LDAC
OBSŁUGIWANE SYSTEMY OCHRONY TREŚCISCMS-T

Redukcja hałasów

OSOBISTY OPTYMALIZATOR NCAuto NC Optimizer
KOMPENSACJA CIŚNIENIA ATMOSFERYCZNEGOTak
TRYB DŹWIĘKÓW OTOCZENIATak
FUNKCJA QUICK ATTENTIONTak
  • Torba
  • Przewód połączeniowy
  • Przewód USB

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania