Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne
Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne

Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne

Na stanie
399,00 ZŁ
Brutto

Typ słuchawek: Nauszne
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 - 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Zapytaj o produkt

Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne

Słuchawki bezprzewodowe SONY | WH-CH720NB Czarne

Typ słuchawek: Nauszne
Mikrofon: Tak 
Regulacja głośności: Tak
Pasmo przenoszenia [Hz]: 20 - 20000
Aktywna redukcja szumów (ANC): Tak

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zaloguj się na swoje konto, a cena produktu automatycznie zostanie obniżona. Akcja trwa do 26.02 (23:59).

 

Wycisz świat zewnętrzny

Technologia dwóch czujników hałasu i zintegrowany procesor V1 przenoszą redukcję hałasu na nowy poziom. Teraz możesz odciąć się od otaczającego świata i w pełni oddać się słuchaniu muzyki. A jeśli będzie taka potrzeba, aplikacja Sony | Headphones Connect umożliwi Ci wybór jednego z 20 poziomów słyszalności dźwięków otoczenia.

Więcej muzyki, mniej dźwięków z tła

Para mikrofonów w każdej słuchawce i technologia dwóch czujników hałasu zablokują zewnętrzne hałasy w każdym otoczeniu. Będziesz słyszeć wyłącznie muzykę.

Lepsze warunki słuchania

Szybkie przetwarzanie sygnału przez zintegrowany procesor V1 pomaga wyeliminować dźwięki z zewnątrz i zwiększa efektywność redukcji hałasu.

Ucisz wiatr

Nowe rozwiązania konstrukcyjne wokół mikrofonów osłabiają odgłosy wiatru i dźwięki z tła, dzięki czemu możesz w spokoju słuchać ulubionych nagrań.

Bardziej naturalne dźwięki otoczenia

Kiedy włączysz tryb dźwięków otoczenia, mikrofony w słuchawkach WH-CH720N będą przechwytywać więcej odgłosów z zewnątrz. W rezultacie słyszysz naturalny dźwięk, a zarazem masz kontakt z otoczeniem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala wybrać jeden z 20 poziomów dźwięków otoczenia i włączyć funkcję „Focus on Voice” (Koncentracja na głosie), która umożliwia rozmawianie z osobami w pobliżu bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz

Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control wykrywa, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dostosowuje ustawienia dźwięków z otoczenia, zapewniając idealne warunki słuchania. Rozpoznaje nawet często odwiedzane miejsca, takie jak biuro, siłownia, ulubiona kawiarnia itp., i dobiera tryb dźwięku do sytuacji.

Komfort słuchania przez bardzo długi czas

Lekka, ergonomiczna konstrukcja pozwala wygodnie słuchać muzyki nawet przez długi czas i w pełni wykorzystywać 35 godzin pracy na akumulatorze.

Lekkie, bezprzewodowe, z systemem redukcji hałasu

WH-CH720N to najlżejsze z bezprzewodowych słuchawek nagłownych Sony z systemem redukcji hałasu. Ten model waży zaledwie 192 g, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny — a przy tym wyposażony w najlepsze rozwiązania techniczne.

Większa wygoda, więcej muzyki

Słuchawki WH-CH720N mają miękkie, owalne nauszniki — tak wygodne, że nie będziesz potrzebować żadnych przerw w słuchaniu muzyki. Maksymalną wygodę noszenia zapewniono poprzez połączenie syntetycznej skóry i poliuretanu z optymalną konstrukcją i wymiarami nausznika.

Zapas mocy

Do 35 godzin pracy na akumulatorze oznacza zapas energii nie tylko na cały dzień, lecz także wieczór i noc. A gdy masz zaledwie moment na podładowanie akumulatora, już po 3 minutach słuchawki będą mogły działać nawet przez 60 minut. 

Po wyłączeniu systemu redukcji hałasu czas pracy na akumulatorze wynosi nawet 50 godzin.

Doskonałe brzmienie każdego utworu

Słuchaj czystego, zrównoważonego dźwięku z naturalnymi wokalami. Zapewnią go zintegrowany procesor V1 i technologia DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), dzięki której muzyka brzmi dokładnie tak, jak chciał wykonawca.

Zachowana wierność dźwięku

Kompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

Twój dźwięk. Tak jak lubisz

Dostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz szereg fabrycznych ustawień brzmienia, opracowanych z myślą o różnych gatunkach muzycznych. Funkcja korektora graficznego w aplikacji Sony│Headphones Connect pozwoli Ci utworzyć i zapisać własne ustawienia.

Kryształowo czysty dźwięk podczas rozmów

Technologia Precise Voice Pickup, konstrukcja tłumiąca odgłosy wiatru i mikrofony kształtujące wiązkę do przechwytywania głosu zapewnią wyraźniejszy dźwięk i stworzą lepsze warunki do rozmawiania.

[1] Mikrofon typu feed forward [2] Mikrofon do rozmów

Wyraźniejsza mowa dzięki mikrofonom kształtującym wiązkę

Mikrofony kształtujące wiązkę z technologią Precise Voice Pickup rozmieszczono tak, aby zwiększyć czystość i dokładność przechwytywania głosu w różnych warunkach.

Ucisz wiatr

Nowe rozwiązania konstrukcyjne wokół mikrofonów osłabiają odgłosy wiatru i dźwięki z tła, przez co pozwalają zachować ciągłość i czystość mowy i muzyki.

Łatwa obsługa w codziennym użytkowaniu

Słuchawki WH-CH720N mają funkcję połączenia wielopunktowego, a do ich obsługi można używać zarówno wygodnych przycisków, jak i poleceń głosowych. Łączenie z innymi urządzeniami ułatwiają technologie Swift Pair i Fast Pair. Oto idealne słuchawki do codziennego użytku.

Współpraca z dwoma urządzeniami jednocześnie

Aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę, te słuchawki Bluetooth® mogą łączyć się z dwoma urządzeniami Bluetooth równocześnie. Jeśli zatem dzwoni telefon, słuchawki rozpoznają go i automatycznie wybierają jako źródło dźwięku

Sterowanie w zasięgu ręki

Dogodnie rozmieszczone przyciski umożliwiają włączanie i zatrzymywanie odtwarzania, pomijanie utworów i regulację głośności. Jednym dotknięciem odbierzesz również telefon i włączysz asystenta głosowego.

Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Powiedz „OK Google” lub „Alexa”, by skorzystać z pomocy asystenta głosowego i słuchać muzyki, kontaktować się ze znajomymi, odbierać powiadomienia, ustawiać przypomnienia itp. — cały czas mając wolne ręce.

Znajdź słuchawki za pomocą funkcji Fast Pair

Do sparowania słuchawek Sony WH-CH720N z urządzeniem z systemem Android i łączem Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możesz nawet sprawdzić, gdzie ostatnio leżały słuchawki.

Łatwe parowanie z komputerem

Funkcja Swift Pair ułatwi sparowanie słuchawek z tabletem lub komputerem z Windows 11 lub Windows 10. Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z systemem Windows 10 i 11 wyświetlą informacje o sposobie parowania.

Mikrofon
Tak
Regulacja głośności
Tak
Kolor
Czarny/Grafitowy
Typ słuchawek
Nauszne
True Wireless
Tak
WHCH720NB.CE7
4548736142428

Wymiary i waga

WAGA Około 192 g

Cechy ogólne

RODZAJ SŁUCHAWEK Zamknięty
PRZETWORNIK AKUSTYCZNY Dynamiczny, 30 mm
PASMO PRZENOSZENIA (TRYB AKTYWNY) 7–20 000 Hz (JEITA)
PASMO PRZENOSZENIA (KOMUNIKACJA BLUETOOTH®) 20–20 000 Hz (częstotliwość próbkowania 44,1 kHz)
CZUŁOŚĆ (DB/MW) 108 dB/mW (przy połączeniu przewodem słuchawkowym i włączonym urządzeniu), 99 dB/mW (przy połączeniu przewodem słuchawkowym i wyłączonym urządzeniu)
REGULACJA GŁOŚNOŚCI Tak
TYP PRZEWODU Jednostronny (odłączany)
DŁUGOŚĆ PRZEWODU około 1,2 m
WTYK Pozłacany kątowy wtyk mini stereo
WEJŚCIA Mini jack stereo
SPOSÓB NOSZENIA Nauszne
DSEE Tak
PRACA W TRYBIE PASYWNYM Tak
TRYB DŹWIĘKU OTOCZENIA Tak

Przenośny wzmacniacz słuchawek

IMPEDANCJA (OMÓW) 325 omów (1 kHz) (przy połączeniu przewodem słuchawkowym i włączonym urządzeniu), 31 omów (1 kHz) (przy połączeniu przewodem słuchawkowym i wyłączonym urządzeniu)
PASMO PRZENOSZENIA 7–20 000 Hz (JEITA)

Akumulator

CZAS ŁADOWANIA AKUMULATORA Około 3,5 godziny
SPOSÓB ŁADOWANIA AKUMULATORA USB
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁE ODTWARZANIE MUZYKI) Maks. 35 godzin (z włączoną redukcją hałasu), maks. 50 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)
CZAS PRACY AKUMULATORA (CIĄGŁA KOMUNIKACJA) Maks. 35 godzin (z włączoną redukcją hałasu) / maks. 40 godzin (z wyłączoną redukcją hałasu)

Specyfikacja Bluetooth®

WERSJA BLUETOOTH® Specyfikacja Bluetooth, wersja 5.2
EFEKTYWNY ZASIĘG Około 10 m
PASMO PRZENOSZENIA Pasmo 2,4 GHz (2,4000–2,4835 GHz)
PROFIL A2DP, AVRCP, HFP, HSP
OBSŁUGIWANE FORMATY AUDIO SBC, AAC
OBSŁUGIWANE SYSTEMY OCHRONY TREŚCI SCMS-T

Redukcja hałasów

TRYB DŹWIĘKÓW OTOCZENIA Tak
  • Przewód połączeniowy
  • Przewód USB

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania