Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony
Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony
Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony
Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony
Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony
Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony
Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony
Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony

Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony

Na stanie
4 899,00 ZŁ
Brutto

Wyświetlacz: 6.5", 3840 × 1644px, OLED
Procesor: Snapdragon™ 8 Gen2
System: Android 13
Pamięć RAM: 8
Pamięć wbudowana: 256
Pojemność akumulatora [mAh]: 5000

Zapytaj o produkt

Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony

Smartfon Sony Xperia 1 V 12/256 GB Zielony

Wyświetlacz: 6.5", 3840 × 1644px, OLED
Procesor: Snapdragon™ 8 Gen2
System: Android 13
Pamięć RAM: 8
Pamięć wbudowana: 256
Pojemność akumulatora [mAh]: 5000

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Poznaj funkcjonalne właściwości dotykowe

Powierzchnia, faktura, forma i każdy szczegół smartfonu Xperia 1 V są przemyślane tak, by zwiększyć wygodę użycia. 

Szkło z funkcjonalnymi właściwościami dotykowymi

Stylowe, matowe wykończenie smartfonu Xperia 1 V łączy estetyczny wygląd z nienagannymi właściwościami w rzeczywistych warunkach użytkowania.

Większa wygoda i pewniejszy chwyt

Kiedy robisz zdjęcia, przeglądasz Internet lub używasz aplikacji, specjalna faktura powierzchni pomaga pewnie trzymać telefon.

Wytrzymałość na co dzień

Hartowane szkło i matowe wykończenie z maleńkimi wypukłymi kształtami na powierzchni zwiększa odporność na powstawanie śladów po palcach i porysowanie.

Wygląd i wrażenie prawdziwego aparatu

Wyraźnie zarysowane obiektywy i solidnie wyglądająca, metalowa obudowa aparatu z tyłu smartfonu Xperia 1 V tworzą wrażenie wytrzymałości i wysokiej jakości, przywodząc na myśl pełnoklatkowe aparaty Sony α.

Praktyczny wymiar eleganckiej stylistyki

Smartfon ma różne elementy łączące elegancję z funkcjonalnością, w tym przycisk migawki ułatwiający robienie zdjęć i klinowate rowki w metalowej ramce, dzięki którym telefon pewniej leży w ręce.

Przetwornik nowej generacji przechwytuje jeszcze więcej światła

Smartfon Xperia 1 V wyposażono w nowatorski, opracowany przez firmę Sony przetwornik obrazu Exmor T do urządzeń mobilnych. W połączeniu z przetwarzaniem opartym na sztucznej inteligencji zapewnia on dwukrotnie lepszą jakość obrazu w słabym świetle niż poprzedni model. Umożliwia także wyjątkowe odwzorowanie kolorów.

Jak działa nowy przetwornik?

W nowym przetworniku obrazu Exmor T do urządzeń mobilnych wykorzystano piksele z dwuwarstwowym tranzystorem, w którym jedna warstwa zawiera fotodiodę, a druga fototranzystor. Taka konstrukcja pozwala przechwycić więcej światła i znacznie obniżyć poziom szumów w obrazie. Obecnie poziom szumów w słabym oświetleniu jest dwukrotnie lepszy niż w poprzednim modelu.

Innowacyjna matryca i zaawansowane przetwarzanie

Nowy przetwornik obrazu jest wspomagany przez najnowsze techniki obliczeniowe, które osłabiają zakłócenia i rozszerzają zakres dynamiczny w słabym oświetleniu. Rezultat to imponujące obrazy, pozostające dotychczas poza zasięgiem aparatów w smartfonach.

Wspaniałe ujęcia nawet w ciemnych miejscach

Użycie najnowszych technik obliczeniowych zmniejsza zakłócenia i rozszerza zakres dynamiczny, a w rezultacie zapewnia dobrą jasność obrazu nawet w ciemnych miejscach, w których nieuzbrojone oko ledwo dostrzega szczegóły.

Obrazy jak z wytwórni filmowej — bez korekt barw

Profil S-Cinetone do urządzeń mobilnych pozwala w prosty sposób nagrywać ujęcia wideo o filmowym wyglądzie. Jest oparty na technologii S-Cinetone, którą cenią sobie profesjonalni użytkownicy kamer Cinema Line i aparatów α. Dzięki niemu z łatwością, bez dodatkowej edycji, uzyskasz imponujący obraz z pięknymi odcieniami karnacji. Chcesz rozszerzyć wachlarz środków ekspresji? Wszystkie obiektywy pozwalają również nagrywać obraz z dużą liczbą klatek na sekundę, w jakości do 4K 120 kl./s.

6 wstępnie zaprogramowanych wyglądów, jak w aparatach α

Smartfon Xperia 1 V ma funkcję "Twórczy wygląd" - taką samą jak w wybranych aparatach α. Można jej użyć podczas fotografowania i filmowania, aby nadać obrazowi jeden z 6 wstępnie zaprogramowanych wyglądów. Smartfon pozwala dostosowywać ustawienia wyglądu do własnej wizji twórczej, by uniknąć późniejszego przetwarzania materiału. Dzięki temu możesz natychmiast publikować swoje zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych

Nagrywanie w jakości 4K HDR 120 kl./s

Nie rezygnuj z jakości — wszystkie obiektywy smartfonu Xperia 1 V pozwalają nagrywać filmy w formacie 4K HDR z prędkością 120 kl./s. Dobierając odpowiednią liczbę klatek na sekundę, możesz tworzyć ujęcia w nawet pięciokrotnie zwolnionym tempie.

Różne obiektywy, różne możliwości twórcze

Obiektyw szerokokątny 24 mm w aparacie smartfonu Xperia 1 V kieruje obraz do nowego przetwornika Exmor T do urządzeń mobilnych z pikselami z dwuwarstwowym tranzystorem. Użytkownik może też korzystać z obiektywu superszerokokątnego 16 mm i teleobiektywu z prawdziwym zoomem optycznym w zakresie 85-125 mm. Wszystkie główne obiektywy umożliwiają nagrywania filmów 4K HDR z prędkością 120 kl./s i są wyposażone w funkcje Eye AF i śledzenia w czasie rzeczywistym. Powłoka przeciwodblaskowa ZEISS T* osłabia refleksy w obiektywie i inne niepożądane efekty. Całości dopełnia ulepszony, 12 megapikselowy aparat z przodu.

Obiektyw zmiennoogniskowy z prawdziwym zoomem optycznym bez degradacji obrazu

Dzięki prawdziwemu zoomowi optycznemu smartfon Xperia 1 V nie powoduje cyfrowego pogorzenia obrazów o ogniskowych z zakresu 85-125 mm, a w połączeniu ze stabilizacją optyczną, ustawieniem ostrości na oko w czasie rzeczywistym i śledzeniem obiektów w czasie rzeczywistym pozwala robić znakomity portrety z optycznym efektem bokeh.

Sprawdź, ile zmienia ulepszona sztuczna inteligencja

Aby zapewnić nadzwyczajne rezultaty, do standardowych technik przetwarzania dodano najnowsze algorytmy sztucznej inteligencji. Teraz umożliwiają one nie tylko precyzyjne określenie głębi, niezbędne do szybkiego i dokładnego działania autofokusa, ale także automatyczne ustalanie ekspozycji. Sztuczna inteligencja zapewnia również wierne odwzorowanie kolorów — nawet w trudnych warunkach oświetlenia.

Pięknie wyglądające odcienie skóry

Smartfon Xperia 1 V pozwala uzyskać niezwykle naturalne odcienie skóry w różnych warunkach oświetlenia. 

Nagrywaj filmy bez drgań obrazu

Smartfon Xperia 1 V jest wyposażony w stabilizator obrazu Optical SteadyShot™ z technologią FlawlessEye™, która łączy szybszy odczyt danych z przetwornika obrazu z oryginalnym algorytmem firmy Sony zapewniającym optyczną stabilizację obrazu. Efektem jest niezwykle płynny, pozbawiony drgań materiał filmowy.

Udoskonalony aparat z przodu

W 12-megapikselowym aparacie z przodu wprowadzono dalsze ulepszenia w stosunku do poprzedniego modelu, w tym wydajniejszą redukcję zakłóceń w ciemnych fragmentach obrazu i nagrywanie filmów w jakości 4K 60 kl./s.

Nowe funkcje wspomagające zdjęcia

Ulepszenia funkcji wspomagających fotografowanie i filmowanie objęły funkcję „zarys”, wyróżniającą kolorem zarysy ostrych obiektów. Jej interfejs użytkownika można teraz wyświetlać w układzie pionowym i poziomym.

Profesjonalna technologia używana w aparatach Alpha

Smartfon Xperia 1 V powstał we współpracy z inżynierami tworzącymi najnowsze aparaty z serii α1, znane z czołowej na rynku technologii autofokusa. W dopracowaniu tej technologii oraz doskonaleniu funkcji i działania aparatu współuczestniczyli także zawodowi fotografowie. Ponieważ użytkownicy aparatów α oczekują jednakowej wydajności każdego obiektywu, smartfon Xperia 1 V udostępnia te same funkcje autofokusa we wszystkich obiektywach.

Nieosiągalna dotąd szybkość zdjęć seryjnych: do 30 kl./s

Szybkość zdjęć seryjnych, które można wykonywać trzema głównymi obiektywami, wzrosła z 20 do 30 klatek na sekundę, jest więc taka sama jak w profesjonalnym aparacie α1. To także najwyższa szybkość zdjęć seryjnych w całej rodzinie produktów Xperia.

Funkcja Eye AF ożywia portrety

Funkcja ustawiania ostrości na oko w czasie rzeczywistym we wszystkich trzech głównych obiektywach pozwala robić przyciągające wzrok, wyraziste portrety ludzi i zwierząt. Do dokładnego wykrywania twarzy wykorzystywana jest sztuczna inteligencja.

Utrzymuj ostrość na wybranym obiekcie

We wszystkich trzech obiektywach smartfonu Xperia 1 V wykorzystywana jest technologia automatyki ostrości z aparatów α. Umożliwia ona dokładne śledzenie ostrości wybranego obiektu zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.

Doskonały smartfon dla vlogerów

Jeśli prowadzisz vlog albo transmisje na żywo, smartfon Xperia 1 V zapewni Ci wiele funkcji ułatwiających pracę i poprawiających jakość materiału. A jeśli chcesz uzyskać jeszcze większą twórczą kontrolę i swobodę, możesz dodać monitor do vlogowania i uchwyt do zdjęć z łączem Bluetooth, na przykład GP-VPT2BT.

Ustawienie „Prezentacja produktu” do nagrywania recenzji

Nagrywasz filmową recenzję? Włącz ustawienie „Prezentacja produktu”, a aparat będzie automatycznie ustawiać ostrość na obiekt na środku kadru — czyli na Ciebie albo recenzowany produkt. Aby uzyskać maksymalną wygodę, dodaj jeszcze monitor do vlogowania na statywie. 

Ulepszone funkcje strumieniowej transmisji na żywo

Teraz możesz prowadzić transmisje na żywo na YouTube i używać protokołu RTMP (Real-time Messaging Protocol), a równocześnie korzystać z wielu funkcji aparatu w smartfonie Xperia 1 V, w tym profilu S-Cinetone do urządzeń mobilnych. Nowa funkcja wyświetlania czatu na żywo ułatwi Ci kontakt z widzami.

Wyraźniejsze nagrania mowy

Smartfon Xperia 1 V jest wyposażony nie tylko w mikrofony stereofoniczne do przechwytywania dźwięków z otoczenia, lecz także dodatkowy mikrofon wykorzystywany przez funkcję „Priorytet głosu”. Zapewnia on czystość rejestrowanej mowy i redukcję pozostałych dźwięków do poziomu tła. Uzupełnieniem tego mikrofonu jest inteligentny filtr przeciwwietrzny — nasza czołowa na rynku technologia separacji dźwięków, która odfiltrowuje odgłosy wiatru.

Połącz smartfon Xperia z aparatem α

Aby stworzyć sobie jeszcze lepsze warunki do tworzenia, połącz smartfon Xperia z aparatem α. Umożliwi to zdalne sterowanie aparatem, użycie smartfonu jako zewnętrznego monitora i publikowanie zdjęć w Internecie w ciągu kilku chwil od ich wykonania.

Ulepszone funkcje zewnętrznego monitora

Dzięki nowym narzędziom, takim jak wyświetlanie zarysu i wzoru zebry albo zapis kopii zapasowej, funkcja Monitor zewnętrzny w smartfonie Xperia dorównuje możliwościami wielu monitorom profesjonalnym.

Funkcja nagrywania na zewnętrzne urządzenie

Kiedy używasz smartfonu Xperia 1 V jako zewnętrznego monitora do aparatu α, możesz również nagrywać film w wewnętrznej pamięci smartfonu. Oznacza to dodatkową pojemność i sprawniejszą pracę.

Łatwa strumieniowa transmisja na żywo z aparatu α

Używając funkcji Monitor zewnętrzny w smartfonie Xperia 1 V oraz sieci komórkowej 5G, możesz prowadzić transmisję strumieniową na żywo z aparatu α na YouTube lub z użyciem protokołu RTMP.

Tu zaczyna się twórcza produkcja

Creators’ Cloud to platforma łącząca technologię aparatów i kamer Sony ze sztuczną inteligencją w chmurze w celu ułatwienia pracy twórczej, od zdjęć po produkcję. To także miejsce do nawiązywania kontaktów i współpracy z innymi twórcami. Poznaj aplikacje na telefon lub komputer i serwisy internetowe, które integrują sprzęt z aplikacjami i usługami do zdjęć i produkcji. Platforma Creators' Cloud ma duże znaczenie dla użytkowników smartfonów Xperia: umożliwia pobieranie i przesyłanie materiałów oraz zarządzanie nimi spoza domu.

XQDQ54C0G.EUK
4589771648742

Wymiary

WYMIARY 165 × 71 × 8,3 mm

Waga

WAGA 187 g

Wyświetlacz

ROZMIAR WYŚWIETLACZA Wyświetlacz panoramiczny 21:9 o przekątnej 6,5 cala
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA 4K HDR OLED (3840 × 1644)
FUNKCJE Częstotliwość odświeżania obrazu 120 Hz, osłabienie rozmycia poruszających się obiektów przy częstotliwości odświeżania 240 Hz, częstotliwość skanowania dotyku 240 Hz, Tryb twórcy oparty na technologii CineAlta — inspirowany odwzorowaniem kolorów na monitorach referencyjnych z serii Master, DCI-P3 100%, ITU-R BT.2020 (REC.2020), punkt bieli D65, 10-bitowe przejścia tonalne, procesor X1™ do urządzeń mobilnych
ODTWARZANE FORMATY FOTOGRAFII JPEG, GIF, PNG, BMP, WebP, WBMP, HEIF, DNG, CR2, NEF, NRW, ARW, RW2, ORF, RAF, PEF, SRW, AVIF
ODTWARZANE FORMATY WIDEO H.263, H.264, H.265, MPEG-4 Video, AV1, VP8, VP9

Wytrzymałość

WODOODPORNOŚĆ Odporność na wodę (IPX5/IPX8) i pył (IP6X)
WYTRZYMAŁOŚĆ Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 (przód), Corning® Gorilla® Glass Victus® (tył)

Aparat z Tyłu (1)

ROZDZIELCZOŚĆ 52 MP (pełne proporcje) / 48 MP (efektywna) / 12 MP (zapis fotografii)
ROZMIAR Przetwornik Exmor T™ 1/1,35″ do urządzeń mobilnych
ROZSTAW PIKSELI 2,24 μm (rozmiar po połączeniu w grupy: 12 megapikseli)
PRZYSŁONA f/1,9
OGNISKOWA 24 mm
POLE WIDZENIA 84°

Aparat z Tyłu (2)

ROZDZIELCZOŚĆ 12 MP
ROZMIAR Przetwornik Exmor RS™ 1/3,5″ do urządzeń mobilnych
ROZSTAW PIKSELI 1,0 μm
PRZYSŁONA f/2,3 (85 mm)–f/2,8 (125 mm)
OGNISKOWA 85–125 mm
POLE WIDZENIA 28° (85 mm)–20° (125 mm)

Aparat z Tyłu (3)

ROZDZIELCZOŚĆ 12 MP
ROZMIAR Przetwornik Exmor RS™ 1/2,5″ do urządzeń mobilnych
ROZSTAW PIKSELI 1,4 μm
PRZYSŁONA f/2,2
OGNISKOWA 16 mm
POLE WIDZENIA 123°

Funkcje Aparatu

FUNKCJE FOTOGRAFOWANIA Photography Pro, wysokiej jakości obiektywy ZEISS® dostosowane specjalnie do smartfonu Xperia 1 V, powłoka ZEISS® T*, prędkość odczytu 120 kl./s, zdjęcia seryjne z prędkością do 30 kl./s z AF/AE, ciągłe obliczanie AF/AE do 60 razy na sekundę, Real-time Eye AF (człowiek, zwierzę), śledzenie obiektów w czasie rzeczywistym, optyczna stabilizacja obrazu podczas fotografowania, lampa błyskowa, lampa oświetlająca, 15,6-krotny zoom hybrydowy (dotyczy aparatu szerokokątnego 24 mm), funkcja Powiększenie HD, zdjęcia w jakości HDR (High Dynamic Range), tryb nocny, twórczy wygląd
FORMAT ZAPISU FOTOGRAFII JPEG (.jpg), RAW (.dng)
FUNKCJE WIDEO Nagrywanie filmów 4K HDR z prędkością 24, 25, 30, 60 lub 120 kl./s, stabilizator obrazu Optical SteadyShot™ z technologią FlawlessEye™, śledzenie obiektów, Eye AF, twórczy wygląd, profil S-Cinetone do urządzeń mobilnych, ustawienie prezentacji produktu, transmisja strumieniowa na żywo w aplikacji Video Pro, transmisja strumieniowa na żywo w trybie monitora zewnętrznego
FORMAT ZAPISU WIDEO .mp4 (H.264, H.265)

Aparat z Przodu (1)

ROZDZIELCZOŚĆ 12 MP
ROZMIAR Przetwornik Exmor RS™ 1/2,9″ do urządzeń mobilnych
ROZSTAW PIKSELI 1,22 μm
PRZYSŁONA f/2.0
OGNISKOWA 24 mm
POLE WIDZENIA 83°
FUNKCJE Zdjęcia w jakości HDR (High Dynamic Range), efekt lampy błyskowej w wyświetlaczu, funkcja wyzwalania migawki dłonią, twórczy wygląd, profil S-Cinetone do urządzeń mobilnych

Dźwięk

HI-RES Hi-Resolution Audio, High-Resolution Audio Wireless (LDAC)
INNE FUNKCJE Gniazdo audio 3,5 mm, certyfikowana technologia 360 Reality Audio, 360 Reality Audio z technologią Upmix, pełnowymiarowe głośniki stereofoniczne, Dolby Atmos®, technologia DSEE Ultimate, nagrywanie dźwięku stereo, Qualcomm® aptX™ Adaptive
ODTWARZANE FORMATY Formaty plików muzycznych: AAC-LC, AAC+, eAAC+, AAC-ELD, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MP3, MIDI, Vorbis, PCM, Opus, Dolby Atmos, Dolby AC-4, 360 Reality Audio
FORMAT ZAPISU AAC-LC , AAC+, AAC-ELD, AMR-NB, AMR-WB

Pamięć i Przechowywanie Danych

PAMIĘĆ RAM 12 GB
PAMIĘĆ WEWNĘTRZNA Pamięć UFS 256 GB
PAMIĘĆ ZEWNĘTRZNA Obsługa kart pamięci microSDXC (do 1 TB)

Obsługa Kart SIM

LICZBA KART SIM Obsługa dwóch kart SIM
TYP KARTY SIM nanoSIM / eSIM

System Operacyjny

WERSJA Android™ 13

Procesor

PROCESOR Procesor Snapdragon™ 8 Gen2 Mobile Platform

Bateria

POJEMNOŚĆ 5000 mAh
TYP ŁADOWANIA Szybkie ładowanie dzięki standardowi USB Power Delivery (USB PD)
INNE FUNKCJE Ładowanie adaptacyjne Xperia, ochrona baterii, tryb STAMINA, ładowanie bezprzewodowe Qi, funkcja udostępniania baterii (ładowanie zwrotne)

Sieci

PASMO 2G 850, 900, 1800, 1900
PASMO 3G 2100 (pasmo 1), 1900 (pasmo 2), 1700 (pasmo 4), 850 (pasmo 5), 800 (pasmo 6), 900 (pasmo 8), 800 (pasmo 19)
PASMO 4G 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 32, 34, 38, 39, 40, 41, 46, 66
PASMO 5G NSA: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78 / SA: n1, n3, n7, n8, n20, n28, n38, n78

Łączność

WI-FI IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax, 2,4/5/6 GHz
LOKALIZACJA A-GPS, A-GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS
BLUETOOTH Technologia bezprzewodowa Bluetooth® 5.3, LE Audio
TYP ŁĄCZA USB Type-C™
WERSJA ŁĄCZA USB SuperSpeed USB 5 Gb/s (USB 3.2)
INNE FUNKCJE Łączność inteligentna, Google Cast, NFC, przesyłanie filmów/obrazów przy użyciu przewodu Type-C™ zgodnego z DisplayPort lub adaptera Type-C™ – HDMI (DisplayPort 4K 60 kl./s)

Czujniki

TYP CZUJNIKA Czytnik linii papilarnych

Ułatwienia Dostępu

UŁATWIENIA DOSTĘPU Kompatybilność z aparatami słuchowymi (HAC), telefon tekstowy (TTY) / USŁUGI: aplikacja Live Transcribe, powiadomienia dźwiękowe / CZYTNIKI EKRANU: funkcja Przeczytaj na głos, funkcja TalkBack, zamiana tekstu na mowę / WYŚWIETLACZ: rozmiar czcionki, rozmiar wyświetlacza, motyw ciemny, powiększenie, korekta kolorów, odwrócenie kolorów, duży kursor myszy, usuwanie animacji / KONTROLA INTERAKCJI: menu ułatwień dostępu, dostęp przy użyciu przełącznika, kliknięcie po zatrzymaniu się wskaźnika myszy, zakończenie połączenia przyciskiem włącznika, automatyczne obracanie ekranu, opóźnienie dotyku i przytrzymania, czas na podjęcie działania (limit czasu ułatwień dostępu), siła wibracji i reakcji na dotyk, nawigacja systemowa / DŹWIĘK I TEKST NA EKRANIE: dźwięk mono, balans dźwięku, preferencje napisów / EKSPERYMENTALNE: tekst o wysokim kontraście, skrót z ekranu blokady

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania