Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały
Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały
Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały
Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały
Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały
Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały

Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały

Na stanie
5 499,00 ZŁ
Brutto

Wyświetlacz: 6.5", 3840 x 1644px, OLED
Procesor: Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform
System: Android 12
Pamięć RAM: 12
Pamięć wbudowana: 256
Pojemność akumulatora [mAh]: 5000

Zapytaj o produkt

Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały

Smartfon Sony Xperia 1 IV 12/256 GB Biały

Wyświetlacz: 6.5", 3840 x 1644px, OLED
Procesor: Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform
System: Android 12
Pamięć RAM: 12
Pamięć wbudowana: 256
Pojemność akumulatora [mAh]: 5000

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Twórz niesamowite materiały wideo

Smartfon Xperia 1 IV oferuje niezrównane możliwości tworzenia i udostępniania treści wideo. To nasz pierwszy smartfon, który umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K HDR z prędkością 120 kl./s za pomocą wszystkich obiektywów(Mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące nagrywania wideo.)(Wszystkie obiektywy aparatu z tyłu.). Dzięki temu możesz puścić wodze kreatywności i tworzyć treści w wyjątkowej jakości. Funkcja Eye AF i śledzenie obiektów(Dokładność funkcji może różnić się w zależności od warunków środowiskowych i ustawień. Mogą występować pewne ograniczenia co do parametrów.) gwarantują stałą ostrość obiektu, a funkcja Videography Pro umożliwia ręczne sterowanie, co daje więcej kreatywnych możliwości. Korzystając z funkcji strumieniowej transmisji na żywo(Z tej funkcji należy korzystać zgodnie z warunkami użytkowania oraz wymaganiami określanymi przez używaną usługę transmisji strumieniowej na żywo. W zależności od używanej usługi transmisji strumieniowej na żywo istnieje możliwość nieoczekiwanego dodania lub zmiany warunków i specyfikacji transmisji. Mogą obowiązywać ograniczenia transmisji strumieniowej na żywo. Tryb Endurance zwiększa ilość wydzielanego ciepła, co może spowodować rozgrzanie urządzenia. Tryb Endurance aparatu działa tylko w połączeniu z uchwytem fotograficznym Bluetooth GP-VPT2BT lub pilotem RMT-P1BT (sprzedawane oddzielnie, dostępność może być różna w zależności od rynku)), możesz natomiast udostępniać treści swoim widzom nawet w podróży.

Funkcja Eye AF ożywia filmy

Firma Sony wyróżnia się w branży z uwagi na wyjątkowe możliwości funkcji AF. Dzięki rozpoznawaniu ludzkiego lub zwierzęcego oka oraz utrzymywaniu na nim ostrości, kiedy fotografowany obiekt jest w ruchu, funkcja Eye AF ożywia filmy w niespotykany dotąd sposób(Dokładność funkcji może różnić się w zależności od warunków środowiskowych i ustawień. Mogą występować pewne ograniczenia co do parametrów.).

Nie trać ostrości dzięki funkcji śledzenia obiektu podczas nagrywania filmów

Funkcja śledzenia obiektu automatycznie śledzi poruszający się obiekt i utrzymuje na nim ostrość, nawet jeżeli nie ma oczu lub coś je zasłania(Dokładność funkcji może różnić się w zależności od warunków środowiskowych i ustawień. Mogą występować pewne ograniczenia co do parametrów.).

Przesyłaj treści wideo na żywo bezpośrednio do serwisów umożliwiających transmisję strumieniową za pomocą funkcji Videography Pro

Nie musisz już czekać na udostępnienie wyjątkowych treści — smartfon Xperia 1 IV umożliwia transmisję strumieniową materiałów wideo bezpośrednio z telefonu do serwisów transmisji strumieniowej na żywo przy użyciu funkcji Videography Pro. Uchwyt fotograficzny Bluetooth GP-VPT2BT i tryb Endurance umożliwiają dłuższe transmisje strumieniowe(Z tej funkcji należy korzystać zgodnie z warunkami użytkowania oraz wymaganiami określanymi przez używaną usługę transmisji strumieniowej na żywo. W zależności od używanej usługi transmisji strumieniowej na żywo istnieje możliwość nieoczekiwanego dodania lub zmiany warunków i specyfikacji transmisji. Mogą obowiązywać ograniczenia transmisji strumieniowej na żywo. Tryb Endurance zwiększa ilość wydzielanego ciepła, co może spowodować rozgrzanie urządzenia. Tryb Endurance aparatu działa tylko w połączeniu z uchwytem fotograficznym Bluetooth GP-VPT2BT lub pilotem RMT-P1BT (sprzedawane oddzielnie, dostępność może być różna w zależności od rynku).
). [1] Nagrywanie filmu [2] Transmisja strumieniowa na żywo [3] Obserwatorzy 

Nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K HDR z prędkością 120 kl./s na wszystkich obiektywach

Niezależnie od tego, którego obiektywu używasz(Wszystkie obiektywy aparatu z tyłu.), smartfon Xperia 1 IV umożliwia nagrywanie wysokiej jakości filmów w jakości 4K HDR z prędkością 120 kl./s(Mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące nagrywania wideo.). Filmy nagrane z prędkością 120 kl./s możesz potem płynnie odtwarzać z pięknymi szczegółami na wyświetlaczu 4K HDR o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Możesz także wybrać takie ustawienia szybkości klatek na sekundę, aby nagrywać filmy w nawet pięciokrotnie zwolnionym tempie.

Trzy obiektywy do tworzenia materiałów wideo

Smartfon Xperia 1 IV daje filmowcom mnóstwo kreatywnych możliwości dzięki trzem obiektywom: ultraszerokokątnemu 16 mm, szerokokątnemu 24 mm oraz teleobiektywowi z rzeczywistym zoomem optycznym 85–125 mm. Wszystkie trzy umożliwiają nagrywanie filmów w jakości 4K HDR z prędkością 120 kl./s, korzystanie z funkcji Eye AF oraz śledzenie obiektów(Wszystkie obiektywy aparatu z tyłu)(Dokładność funkcji może różnić się w zależności od warunków środowiskowych i ustawień. Mogą występować pewne ograniczenia co do parametrów).
 

Zdjęcia seryjne AF/AE HDR z prędkością do 20 kl./s, niezależnie od wybranego obiektywu

Smartfon Xperia 1 IV wyróżnia się tak samo szybkim działaniem w przypadku wszystkich obiektywów (Wszystkie obiektywy aparatu z tyłu). Każdy z nich umożliwia robienie zdjęć seryjnych z prędkością do 20 kl./s z włączonym autofokusem i automatyczną ekspozycją. Ponadto można robić zachwycające zdjęcia w dowolnych warunkach oświetleniowych dzięki technologii HDR (High Dynamic Range) w celu uzyskania niezwykle bogatych kolorów i doskonałego kontrastu.

Obiektyw zmiennoogniskowy z prawdziwym zoomem optycznym bez degradacji obrazu

Dzięki prawdziwemu zoomowi optycznemu 85–125 mm smartfon Xperia 1 IV zapewnia obraz wolny od cyfrowej degradacji przy ogniskowych od 85 mm do 125 mm. W połączeniu ze stabilizacją optyczną, funkcją Eye AF oraz śledzeniem obiektu w czasie rzeczywistym (Dokładność funkcji może różnić się w zależności od warunków środowiskowych i ustawień. Mogą występować pewne ograniczenia co do parametrów) idealnie nadaje się do portretów z optycznym efektem bokeh. 

Śledzenie obiektu w czasie rzeczywistym we wszystkich obiektywach

Jeśli chcesz sfotografować obiekt, który jest w ciągłym ruchu, przyda Ci się pomoc — dlatego wszystkie obiektywy smartfonu Xperia 1 IV mają funkcję śledzenia obiektu w czasie rzeczywistym (Wszystkie obiektywy aparatu z tyłu)(Dokładność funkcji może różnić się w zależności od warunków środowiskowych i ustawień. Mogą występować pewne ograniczenia co do parametrów).

Trzy wszechstronne obiektywy, w tym nowy teleobiektyw z prawdziwym zoomem optycznym

Smartfon Xperia 1 IV umożliwia wybór jednego z trzech obiektywów — ultraszerokokątnego 16 mm, szerokokątnego 24 mm i teleobiektywu 85–125 mm z prawdziwym zoomem optycznym. Każdy z nich jest tak samo szybki oraz ma taki sam autofokus (Dokładność funkcji może różnić się w zależności od warunków środowiskowych i ustawień. Mogą występować pewne ograniczenia co do parametrów). Tak jak w aparatach fotograficznych Alpha, szybkość autofokusa nie zmienia się przy zmianie obiektywu.

Doskonałe wyniki w trudnych warunkach oświetleniowych

Aparat w smartfonie Xperia 1 IV jest wyposażony w duży przetwornik obrazu (Duży przetwornik obrazu dla aparatu z obiektywem 24 mm), na który pada więcej światła, a także w procesor BIONZ X™ do urządzeń przenośnych, dzięki któremu zrobisz doskonałe zdjęcia w każdych warunkach oświetlenia.

Znakomita jakość ZEISS w smartfonach Xperia

Soczewki ZEISS skalibrowane specjalnie do smartfonu Xperia. Dzięki redukcji odbić powłoka ZEISS® T* pomaga w doskonałym odwzorowaniu obrazu i zapewnia świetny kontrast.

Graj, aby wygrać — ze smartfonem Xperia 1 IV

Stworzony we współpracy z elitą e-sportowców, smartfon Xperia 1 IV został zaprojektowany z myślą o jednym: wygrywaniu. Używany jako oficjalny sprzęt w rozgrywkach profesjonalnych, smartfon Xperia dysponuje zapasem szybkości, wydajności i niezawodności potrzebnym w rozgrywkach mobilnych na najwyższym poziomie.

Pomocnik gracza zapewnia najlepsze wrażenia

Pomocnik gracza to Twoje centrum sterowania grami, w którym możesz dostosować funkcje i ustawienia w celu uzyskania doskonałych wrażeń podczas gry i zwiększenia szans na wygraną. Co istotne zwłaszcza dla e-sportowców i streamerów, pozwala na zmianę ustawień dźwięku, wyświetlacza i dotyku bez przerywania gry i bez wpływu na koncentrację.

Aparat z przodu robi doskonałe zdjęcia w słabym świetle

Nowy aparat z przodu robi jeszcze lepsze zdjęcia w słabym świetle dzięki nowemu przetwornikowi obrazu, który jest większy niż w poprzednich modelach. 

Zapobieganie przegrzaniu

W przypadku korzystania z kabla ładującego podczas grania, kontrola zasilania z rozpraszaniem ciepła zasila bezpośrednio układy smartfonu, zamiast ładować baterię. Zmniejsza to obciążenie termiczne, pomagając utrzymać wydajność w grach i zachować dobry stan baterii na dłużej. [A] WYŁ. = wysoka temperatura [B] WŁ. = niska temperatura

Strumieniowe transmitowanie rozgrywki na żywo bezpośrednio do serwisów strumieniowej transmisji wideo za pomocą Pomocnika gracza

Pomocnik gracza dostępny w smartfonie Xperia 1 IV umożliwia strumieniowe transmitowanie akcji na żywo bezpośrednio do sieci społecznościowej, komunikację z widzami, a także podgląd ich komentarzy na czacie podczas gry.

Od profesjonalistów, dla profesjonalistów

Dzięki szerokiej gamie funkcji opracowanych z pomocą osób grających profesjonalnie w gry e-sportowe smartfon Xperia 1 IV zaprojektowano tak, aby spełniał wymagania najwyższej klasy gier mobilnych. Na przykład wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz (Częstotliwość odświeżania ekranu może się różnić w zależności od ustawień, treści i używanych aplikacji) zapewnia niezwykle płynną rozgrywkę, natomiast funkcja L-y raiser (podnoszenie niskich wartości gamma) ułatwia dostrzeżenie przeciwników w ciemności. Inne ciekawe cechy to częstotliwość skanowania dotyku 240 Hz zapewniająca niezwykle szybkie i precyzyjne ruchy oraz funkcja Touch Block pomagająca zapobiegać pomyłkom.
 

Poznaj dźwięk 360 Reality Audio — to tak, jakby tam być razem z artystą

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie jest tak realistyczne, jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej. Na smartfonie Xperia 1 IV możesz tego doświadczyć na przewodowych lub bezprzewodowych słuchawkach albo na wbudowanych pełnowymiarowych głośnikach stereofonicznych(Technologia 360 Reality Audio w głośnikach jest dostępna za pośrednictwem usług Tidal i Nuggs.net. Mogą obowiązywać warunki i opłaty podmiotów trzecich oraz może być wymagane założenie zewnętrznego konta. Dostępność usług może być różna w zależności od rynku).

Gniazdo audio 3,5 mm zapewniające najwyższą jakość dźwięku

Gniazdo audio 3,5 mm w smartfonie Xperia 1 IV jest nie tylko wygodne, ale zapewnia również wysoką jakość dźwięku dzięki najwyższej jakości materiałom i elementom elektronicznym. 

Nagrywaj muzykę jak profesjonalista

Dzięki funkcji Music Pro (Studio tuning ma zastosowanie tylko do wokalu. Nagrywanie muzyki, edytowanie i testowanie aplikacji Studio tuning (do 100 MB w ciągu 1 miesiąca) są bezpłatne. Studio tuning wymaga płatnej subskrypcji, która kosztuje 4,99 USD miesięcznie. Koszty i dostępność miesięcznej subskrypcji mogą się różnić w zależności od rynku) możesz nagrywać i edytować wokal na smartfonie Xperia bez użycia zewnętrznego mikrofonu. Ponadto funkcja Music Pro pozwala dostrajać dźwięki niczym w studiu muzycznym, dzięki czemu Twoja muzyka będzie brzmieć tak, jakby nagrano ją w profesjonalnym studiu za pomocą mikrofonu pojemnościowego — funkcja ta pozwala również redukować szumy i usuwać pogłos. Nagrywanie muzyki na smartfonie jeszcze nigdy nie było tak proste, a efekty tak dobre.

 

Technologia High-Resolution Audio Wireless + LDAC

Smartfon Xperia 1 IV obsługuje technologię bezprzewodową High-Resolution Audio Wireless dzięki LDAC — przyjętej w naszej branży technologii kodowania dźwięku. Technologia LDAC pozwala przesyłać około trzykrotnie więcej danych niż standardowe łącze Bluetooth® audio (przy maksymalnej szybkości transmisji 990 kb/s). Rezultat to wyjątkowa jakość odtwarzanego dźwięku — niemal tak wysoka jak przy połączeniu przewodowym (Wymagane są zgodne słuchawki).

 

Pełnowymiarowe głośniki stereofoniczne zapewniające doskonały dźwięk

Smartfon Xperia 1 IV jest wyposażony w pełnowymiarowe głośniki stereo, które umieszczono z przodu telefonu w celu efektywnej reprodukcji pola dźwiękowego. Dzięki udoskonaleniu przetwornika akustycznego i konstrukcji jego obudowy dźwięk jest mocniejszy i mniej zniekształcony, zwłaszcza przy średnim i maksymalnym poziomie głośności. Efektem jest bardziej realistyczny dźwięk z czystym brzmieniem, aksamitnym i mocnym wokalem oraz głębokim basem. Czy będziesz oglądać nagrania wideo, czy odtwarzać muzykę — możesz zatracić się całkowicie w doskonałej jakości dźwięku.

High-Resolution Audio + gniazdo audio 3,5 mm

Technologia High-Resolution Audio(Wymagane są zgodne słuchawki) umożliwia odtwarzanie muzyki w pełni oddającej oryginalne brzmienie — z taką dynamiką i takim poziomem szczegółowości, jakie były zamiarem wykonawców.

Wyświetlacz 4K o niespotykanej dotąd jasności

W smartfonie Xperia 1 IV zastosowaliśmy nasz najjaśniejszy jak dotąd wyświetlacz 4K, nawet o 50% jaśniejszy niż w poprzednim modelu, co ułatwia oglądanie i tworzenie treści w warunkach silnego oświetlenia. [1] Poprzedni model [2] Ten model

Dźwięk Dolby Atmos® udoskonalony we współpracy z Sony Pictures Entertainment

Oglądanie filmu z Dolby Atmos® to wciągające doświadczenie — dźwięk przestrzenny otoczy Cię z każdej strony. Teraz możesz doświadczyć dźwięku Dolby Atmos® udoskonalonego we współpracy z Sony Pictures Entertainment, używając słuchawek przewodowych i bezprzewodowych lub głośników przednich zapewniających prawdziwy dźwięk stereo.

Daj się pochłonąć wyświetlaczowi OLED 4K HDR o częstotliwości odświeżania 120 Hz

Smartfon Xperia 1 IV pozwala zanurzyć się w oglądanym obrazie, ponieważ może się pochwalić niesamowitym wyświetlaczem OLED 4K HDR o częstotliwości odświeżania 120 Hz(Częstotliwość odświeżania ekranu może się różnić w zależności od ustawień, treści i używanych aplikacji). A ponieważ nie ma wcięć, które zakłócałyby widok na wyświetlaczu o proporcjach 21:9 i przekątnej 6,5 cala(Proporcje wyświetlania zależą od formatu treści), dasz się pochłonąć ulubionym filmom lub programom telewizyjnym tak łatwo, jak nigdy dotąd.

Poznaj najnowszy procesor Snapdragon® 8 Gen 1 Mobile Platform

Procesor Snapdragon® 8 Gen 1 Mobile Platform zapewnia przełomową wydajność oraz innowacyjność w zakresie sztucznej inteligencji, gier i łączności — przygotuj się na najwyższej jakości wrażenia, na które zasługujesz. Procesor graficzny Qualcomm® Adreno™ przyspiesza grafikę o 50%, zaś procesor główny Qualcomm® Kryo™ jest taktowany częstotliwością do 3,0 kHz, co przekłada się na poprawę wydajności o 20% w porównaniu z platformą mobilną poprzedniej generacji.

Wydajna bateria o pojemności 5000 mAh z funkcją szybkiego ładowania

Bateria o pojemności 5000 mAh sprawia, że smartfon Xperia 1 IV może korzystać z zapasu energii przez cały dzień. Gdy bateria potrzebuje szybkiego zastrzyku energii, za pomocą ładowarki XQZ-UC1(do nabycia oddzielnie) naładujesz ją błyskawicznie nawet do 50% w zaledwie 30 minut.

Odporny na wodę i kurz

Nie musisz martwić się o nic, ponieważ smartfon Xperia 1 IV jest doskonale zabezpieczony przed wnikaniem wody i pyłu (klasa IP65/68(To urządzenie jest odporne na wodę i pył. Wszystkie porty i dołączone osłony powinny być szczelnie zamknięte. Urządzenia nie wolno całkowicie zanurzać w wodzie ani wystawiać na działanie wody morskiej, słonej, chlorowanej czy płynów takich jak napoje. Nieprawidłowe korzystanie z urządzenia skutkuje unieważnieniem gwarancji. Urządzenie ma stopień ochrony IP65/68. Urządzenia firmy Sony testowane pod kątem wodoodporności są delikatnie umieszczane w zbiorniku napełnionym wodą z kranu i opuszczane na głębokość 1,5 m. Po 30 minutach w zbiorniku urządzenie jest delikatnie wyjmowane, po czym testowane są jego funkcje. W tym modelu port USB, który umożliwia podłączenie i ładowanie, nie ma zaślepki. Przed rozpoczęciem ładowania port USB musi być zupełnie suchy)).

 

Wygodne ładowanie bezprzewodowe i funkcja Battery Share

Wystarczy umieścić smartfon Xperia 1 IV na ładowarce bezprzewodowej(Ładowarka bezprzewodowa jest sprzedawana osobno, a kompatybilność może być różna), aby wygodnie doładować baterię. Dzięki funkcji Battery Share smartfon Xperia 1 IV może również służyć jako bezprzewodowa podkładka ładująca dla innych urządzeń.

Wytrzymała konstrukcja

Przód i tył smartfonu Xperia 1 IV jest wykonany ze szkła Corning® Gorilla® Glass Victus®. Wytrzymałe szkło Gorilla® Glass z przodu i z tyłu jest niezwykle odporne zarówno na upadki, jak i zarysowania.

Razem budujemy ekologiczne społeczeństwoW firmie Sony zdajemy sobie sprawę z tego, że zapasy papieru są ograniczone, i stale pracujemy nad ograniczeniem zużycia papieru. Dzięki temu, że w pudełku nie ma ładowarki ani przewodu, jest ono o około 50% smuklejsze niż pudełka poprzednich modeli. Przekłada się to na mniejszą wagę towaru oraz emisję CO₂ zredukowaną nawet o 36% podczas transportu jednego urządzenia*1. Większość użytkowników smartfonów Xperia ma już zgodne ładowarki i przewody, a ich ponowne wykorzystanie może pomóc dbać o środowisko, do czego zachęcamy*2.


*1 - Xperia 1 IV — wersja na rynek hongkoński. Wartość procentowa może się różnić w zależności od rynku.
*2 - Zalecamy używanie oryginalnych ładowarek i przewodów Xperia, takich jak XQZ-UC1 (ładowarka i przewód w zestawie). Dostępność może się różnić.

XQCT54C0W.EEAC
4589771646724

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania