Zestaw kina domowego SONY | HT-A9
Zestaw kina domowego SONY | HT-A9
Zestaw kina domowego SONY | HT-A9
Zestaw kina domowego SONY | HT-A9
Zestaw kina domowego SONY | HT-A9
Zestaw kina domowego SONY | HT-A9
Zestaw kina domowego SONY | HT-A9
Zestaw kina domowego SONY | HT-A9

Zestaw kina domowego SONY | HT-A9

Na stanie
8 999,00 ZŁ
Brutto

Liczba kanałów: 4.0.4
Moc całkowita [W]: 504
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Subwoofer: Brak
HDMI: Tak

Zapytaj o produkt

Zestaw kina domowego SONY | HT-A9

Zestaw kina domowego SONY | HT-A9

Liczba kanałów: 4.0.4
Moc całkowita [W]: 504
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Subwoofer: Brak
HDMI: Tak

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Produkt nagrodzony

Zestaw HT-A9 wyróżniony 5 gwiazdkami przez magazyn What Hi-Fi?
(Wielka Brytania, XI 2021)

Technologia 360 Spatial Sound dostosowywana do otoczenia

Nasza rewolucyjna technologia 360 Spatial Sound Mapping wytwarza nawet 12 pozornych źródeł dźwięku z czterech fizycznych głośników.

BRAVIA XR i HT-A9 to idealny zestaw do Gran Turismo®7

Producent i twórcy popularnej gry wyścigowej Gran Turismo opowiadają o swoich doświadczeniach z telewizorem BRAVIA XR i zestawem HT-A9.

360 Spatial Sound — czujesz się uczestnikiem sceny

W zoptymalizowanym polu dźwiękowym, w którym ze wszystkich stron otaczają Cię pozorne głośniki, niezwykle realistycznie usłyszysz każde uderzenie skrzydła i każdy podmuch wiatru. Wrażenie jest takie, jak gdyby domowy salon przeniósł się do środka filmu.

Niezwykle rozległy dźwięk 360 Spatial Sound

Bardzo szeroka strefa słuchania obejmuje całe pomieszczenie, więc dźwięk docierający do rodziny i znajomych jest wszędzie taki sam. Strefa słuchania nie ogranicza się do obszaru naprzeciwko telewizora — jest znacznie szersza.

Uniwersalna konfiguracja dostosowana do najróżniejszych pomieszczeń

Nie musisz przestawiać mebli ani pieczołowicie rozmieszczać głośników. W każdym głośniku zestawu HT-A9 znajdują się dwa mikrofony pozwalające określić wzajemne położenie głośników i ich odległość od podłogi. Na podstawie tych danych system może wytworzyć 12 pozornych głośników i wypełnić całe pomieszczenie wszechogarniającym dźwiękiem przestrzennym.

Bezprzewodowa łączność

Umieść moduł sterujący obok telewizora i podłącz go przez HDMI. Cztery głośniki są bezprzewodowo połączone z modułem sterującym, co eliminuje z widoku kable.

Wewnętrzna technologia

1 - Jednostka skierowana w górę (X-Balanced Speaker Unit) 2 - Jednostka wysokotonowa z miękką kopułką 3 - Jednostka niskotonowa o szerokiej charakterystyce kierukowej (X-Balanced Speaker Unit) 4 - Dwa mikrofony

Głośnik skierowany w górę (X-Balanced Speaker Unit)

Ten moduł X-Balanced Speaker Unit emituje fale odbijające się od sufitu. W rezultacie powstaje realistyczne wrażenie, że dźwięk dobiega od góry.

Jednostka niskotonowa o szerokiej charakterystyce kierunkowej (X-Balanced Speaker Unit)

Ten moduł X-Balanced Speaker Unit emituje fale odbijające się od sufitu. W rezultacie powstaje realistyczne wrażenie, że dźwięk dobiega od góry.

X-Balanced Speaker Unit

Niepowtarzalny, prostokątny kształt tych głośników pozwala zwiększyć powierzchnię membrany i uzyskać bogatszy bas. Mimo mniejszej amplitudy przemieszczeń membrany nie maleje ciśnienie akustyczne. Oznacza to mniej zniekształceń i czystsze wokale.

19-milimetrowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką

Ta 19-milimetrowa jednostka wysokotonowa z miękką kopułką współdziała z jednostką niskotonową, zapewniając naturalne brzmienie średnich i wysokich dźwięków.

Ścięte brzegi przegrody akustycznej

Ścięte krawędzie przegrody akustycznej zapobiegają dyfrakcji dźwięku na bokach głośnika.

Zanurz się w muzyce o niezwykłej jakości

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości zapewni kryształową czystość i precyzję słuchanej muzyki, zgodnie z zamysłem wykonawcy. Poznaj też technologię 360 Reality Audio — dzięki niej naprawdę poczujesz się jak na koncercie lub w studiu nagraniowym. Zestaw kina domowego HT-A9 nada Twojej muzyce niezwykły realizm.

Przywracanie pierwotnego brzmienia plików po kompresji

Działający w czasie rzeczywistym system DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca dźwięki o wysokiej częstotliwości, które zanikają podczas kompresji. Wykorzystując technologię Edge-AI, dynamicznie rozpoznaje instrumentację, gatunek muzyczny i indywidualne cechy utworu, jak wokale i interludia. Rezultat to bogatsze, pełniejsze wrażenia podczas słuchania.

Niezwykły realizm filmów i gier

Oglądaj żywe sceny z realistyczną głębią i kolorami. Odtwarzanie przez zestaw HT-A9 nie pogarsza pierwotnej jakości obrazu, możesz więc bez reszty oddać się oglądaniu filmów. Bardziej emocjonujące i realistyczne są także gry. Wynika to z obsługi najnowszych formatów HDMI 2.1: zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) i automatycznego trybu małego opóźnienia (ALLM).

Intensywne przeżycia podczas gry i oglądania filmów

Funkcje Auto HDR Tone Mapping i Auto Genre Picture Mode zapewnią intensywne wrażenia podczas gier i filmów, gdy połączysz telewizor BRAVIA XR™ z konsolą PlayStation®5 przez ten produkt.

Głębszy bas z oferowanego oddzielnie subwoofera

Jeśli dodasz do zestawu sprzedawany oddzielnie subwoofer do odtwarzania niskich częstotliwości, dźwięk zyska dodatkową moc. Do wyboru są dwa modele. Oba pogłębiają bas, nadają większą wyrazistość głosowi i zwiększają wierność słuchanego dźwięku. 

SA-SW5

Głęboki, bogaty bas o mocy 300 W z przetwornika akustycznego 180 mm z membraną bierną.

SA-SW3

Dźwięk o mocy 200 W z kompaktowego subwoofera o średnicy 160 mm.

Idealne dopasowanie do telewizora Sony

W parze z telewizorem BRAVIA™ zestaw HT-A9 zapewnia najlepszą jakość obrazu i dźwięku, a w rezultacie niezrównane wrażenia audiowizualne. To idealny zestaw dźwięku przestrzennego do telewizorów BRAVIA.

Acoustic Center Sync — jeszcze większe wrażenie

Jeśli telewizor BRAVIA jest podłączony dostarczonym przewodem, głośnik telewizora pełni funkcję głośnika centralnego w zestawie kina domowego i stanowi część konfiguracji 360 Spatial Sound Mapping. Dzięki temu dźwięk dokładnie pasuje do zawartości ekranu, przez co zwiększa się intensywność wrażeń.

Dźwięk idealnie dopasowany do akcji

Dzięki technologii Acoustic Center Sync usłyszysz dialog dokładnie z miejsca, w którym postaci znajdują się na scenie. Idealne dopasowanie obrazu i dźwięku sprawi, że oglądanie stanie się jeszcze bardziej emocjonujące.

Łatwa obsługa telewizorów BRAVIA

Po podłączeniu jednego z nowych telewizorów BRAVIA możesz regulować ustawienia dźwięku i głośność pilotem od telewizora, a także sprawdzać stan zestawu podczas oglądania ulubionych programów. Dzięki integracji interfejsu użytkownika ustawienia zestawu kina domowego automatycznie pojawiają się w menu „Szybkie ustawienia” telewizora BRAVIA.

Słuchaj muzyki wspólnie z rodziną

Łączność Bluetooth®

Łącze Bluetooth® umożliwia bezprzewodową, strumieniową transmisję muzyki ze smartfona, tabletu lub laptopa. 

Strumieniowa transmisja przez Wi-Fi

Wbudowane łącza sieci Wi-Fi i LAN umożliwiają połączenie z Internetem i strumieniową transmisję dźwięku z urządzeń w tej samej sieci domowej.

Spotify Connect™

Słuchaj muzyki z serwisu Spotify bezpośrednio przez głośnik, a jako pilota używaj aplikacji Spotify Connect™.

Wbudowany Chromecast

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, radio internetowe i podcasty ze swojego smartfona, tabletu lub laptopa do urządzenia audio. Wystarczy nacisnąć przycisk Cast.

Apple AirPlay 2

Używaj zestawu kina domowego do odtwarzania muzyki i innych materiałów z urządzeń Apple. Wystarczy jedno stuknięcie.

Filmy z niespotykanym przedtem dźwiękiem przestrzennym

 

Zaawansowany algorytm wzbogaca standardowy dźwięk przestrzenny (a nawet stereofoniczny) wszechogarniającym dźwiękiem dobiegającym od góry, tworząc intensywne wrażenie 360 Spatial Sound. Aby włączyć tę funkcję, naciśnij po prostu przycisk Immersive AE.

Polecenia głosowe

Zestaw jest zgodny z urządzeniami z Asystentem Google i technologią Chromecast built-in oraz urządzeniami z Amazon Alexa. Po dodaniu zestawu HT-A9 do grupy głośników w aplikacji Google Home można włączyć odtwarzanie, wyregulować głośność i wybrać inne funkcje, używając poleceń głosowych.

Przygotowania trwające sekundy

 

Zestaw HT-A9 jest gotowy do użytku niemal od razu po rozpakowaniu. Po prostu podłączasz go do zasilania, łączysz z telewizorem przez HDMI i włączasz. Dzięki gniazdom LAN, HDMI IN i HDMI OUT (eARC) z łatwością doświadczysz dźwięku przestrzennego w nowej odsłonie.

Rodzaj
Kino domowe
HTA9.CEL
4548736122000
Wzmacniacz Typ wzmacniacza Wzmacniacz cyfrowy, S-Master HX
Kanały wzmacniacza 12 kanałów
Moc wyjściowa (całkowita) 504 W
Interfejs Złącza wejściowe i wyjściowe USB typu A (tylko do aktualizacji wewnętrznego oprogramowania), Ethernet, wyjście S-Center Out
Wersja w IEEE802.11 IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth® RX (odbiornik) / TX (nadajnik)
HDCP 2.2 Tak
HDMI Liczba wejść/wyjść 1/1 (eARC/ARC)
eARC Tak
4K/60p/YUV4:4:4 Tak
HDR Tak
Zgodność z Dolby Vision™ Tak
HLG (hybrid log gamma) Tak
Funkcja BRAVIA Sync Tak
HDMI CEC Tak
Formaty audio Wejście HDMI Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM
HDMI eARC Dolby Digital, Dolby Digital plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual mono, DTS, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio, DTS ES, DTS 96/24, DTS:X, LPCM
Bluetooth (odbiornik) AAC, SBC, LDAC
Bluetooth (nadajnik) SBC, LDAC
Funkcja dźwięku Tryb dźwięku Dźwięk automatyczny, Kino, Muzyka, Standardowy
Efekt dźwiękowy Tryb nocny, Tryb głosowy, Immersive Audio Enhancement
Technologia wirtualnego dźwięku przestrzennego 360 Spatial Sound Mapping, Dolby Surround, Nural:X
Rozmieszczenie głośników Struktura głośnika 4.0.4 kanału
Funkcja współpracy z siecią Funkcja współpracy z siecią Chromecast built-in, Spotify Connect, przycisk Music Service, Google Home, współpraca z Asystentem Google
Szczegóły Pobór mocy Moduł sterujący 15 W / Głośnik 22 W
Brak recenzji

Brak metod dostawy dla tego produktu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania