Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny
Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny

Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny

Na stanie
4 499,00 ZŁ
Brutto

Wyświetlacz: 6.1", 2520 x 1080px, OLED
Procesor: Snapdragon™ 8 Gen2 Mobile Platform
System: Android 13
Pamięć RAM: 8
Pamięć wbudowana: 128
Pojemność akumulatora [mAh]: 5000

Zapytaj o produkt

Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny

Smartfon SONY Xperia 5 V 8/128 GB Srebrny

Wyświetlacz: 6.1", 2520 x 1080px, OLED
Procesor: Snapdragon™ 8 Gen2 Mobile Platform
System: Android 13
Pamięć RAM: 8
Pamięć wbudowana: 128
Pojemność akumulatora [mAh]: 5000

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Połączenie formy z treścią

Oto design pasujący do każdego stroju i sytuacji. Praktyczna, kompaktowa forma pozwala wykonać każdą czynność jedną ręką. Ten telefon to również zaawansowane narzędzie do dzielenia się własnym światem.

 

Piękny wygląd, przyjemne wrażenie

Płaska, smukła sylwetka podkreślona neutralnymi kolorami. Metalowa ramka o drobnoziarnistej strukturze i tył z mlecznego szkła zapewniają wygodę, tworzą wrażenie ergonomii i zachęcają do interakcji — ale nie pokrywają się śladami po palcach.

Niech każda chwila będzie pamiętna

Smartfon Xperia 5 V powstał z myślą o łatwym fotografowaniu i filmowaniu. Zapewnia nadzwyczajne rezultaty, które można zachować dla siebie jako wspomnienia lub podzielić się nimi ze znajomymi.

Uchwyć chwilę i pokaż ją z niezwykłą szczegółowością

Nasz przetwornik nowej generacji, Exmor T™ do urządzeń mobilnych, przechwytuje jeszcze więcej światła. Dzięki niemu Twoje zdjęcia — zwłaszcza zrobione nocą lub w słabym oświetleniu — zawsze będą miłe dla oka i pełne ekspresji.

Imponujące portrety wspomagane przez sztuczną inteligencję

Smartfon Xperia 5 V jest doskonały do robienia portretów. Automatyczna analiza ostrości, balansu bieli i ekspozycji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji zapewnia najlepsze zdjęcia w każdej sytuacji. Wyceluj i zrób zdjęcie, a resztą zajmie się telefon.

Utrwalaj siebie i swój świat

Aparat smartfonu Xperia 5 V doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Jakość obrazu nie pozostawia nic do życzenia bez względu na to, czy robisz zdjęcia portretowe, krajobrazowe, czy kulinarne, jakiej używasz perspektywy i czy jest dzień, czy noc. 

Wyraź siebie za pomocą smartfonu Xperia

Twórz i udostępniaj żywe zdjęcia i filmy, wykorzystując niezwykłą ekspresję barw i możliwości artystyczne smartfonu Xperia. To proste i przyjemne.

Portrety, które przyciągną wzrok

Dzięki udoskonalonemu trybowi bokeh portrety robione smartfonem Xperia 5 V, także nocą, zbliżają się jakością do zdjęć z profesjonalnego aparatu.

Nie bój się ciemności

Włącz Tryb nocny i ożyw ciemne sceny, utrwalając to, czego nie widać gołym okiem.

Lepsze autoportrety

Zdjęcia z detekcją dłoni

Podczas fotografowania możesz skorzystać z funkcji zdjęć z detekcją dłoni. Otwórz dłoń przed smartfonem Xperia 5 V, a uruchomi się samowyzwalacz.

Marzenie vlogera

Smartfon Xperia 5 V ma szereg funkcji, które pomagają nagrywać wysokiej jakości filmy ze świetnym dźwiękiem, zwracające uwagę kolorystyką i ujęciami w zwolnionym tempie. Możesz też prowadzić strumieniowe transmisje na żywo i komunikować się z widzami. 

Płynne filmy bez skoków obrazu

Wyjątkowy system stabilizacji obrazu Sony Optical SteadyShot™ z technologią FlawlessEye umożliwia nagrywanie płynnych, stabilnych filmów nawet w czasie chodzenia.

Nie bój się ciemności

Włącz Tryb nocny i ożyw ciemne sceny, utrwalając to, czego nie widać gołym okiem.

Kinowa kolorystyka i zwolnione tempo bez żadnego wysiłku

Technologia S-Cinetone do urządzeń mobilnych w smartfonie Xperia 5 V nada doskonały wygląd odcieniom skóry. A gdy chcesz zachwycić znajomych i obserwatorów, pokaż niesamowite chwile w zwolnionym tempie, w jakości 4K 120 kl./s911.

Nagrywaj profesjonalne recenzje

Xperia 5 V to wymarzony smartfon dla autorów recenzji produktów. Ustawienie „Prezentacja produktu” w głównym aparacie powoduje automatyczne ustawianie ostrości na obiekt na środku kadru — czyli na Ciebie albo recenzowany produkt.

Wszystko, co lubisz, w najlepszym wydaniu

Dzięki smartfonowi Xperia 5 V filmy i zdjęcia wyglądają jeszcze lepiej, a muzyka staje się nieskazitelnie czysta. Możesz nawet zdecydować, czy do odtwarzania dźwięku chcesz używać pełnowymiarowych głośników stereofonicznych, gniazda słuchawkowego 3,5 mm, czy łączności bezprzewodowej.

Wypełnij przestrzeń dźwiękiem

Zmodernizowane, przednie głośniki stereofoniczne z przodu urządzenia odtwarzają wyraźny, wierny dźwięk — wystarczająco głośno, by wypełnić nieduże pomieszczenie. Przemyślane rozmieszczenie głośników gwarantuje świetne brzmienie niezależnie od tego, czy telefon jest ustawiony pionowo, czy poziomo.

Cała muzyka brzmi lepiej

Dzięki systemowi DSEE Ultimate™ każdy dźwięk brzmi jeszcze lepiej. Zaawansowane przetwarzanie z użyciem sztucznej inteligencji przywraca szczegółowość nagrań odtwarzanych zarówno z lokalnych plików, jak i serwisów streamingowych.

[1] WYŁ. [2] WŁ.

Inteligentne połączenie audio

Jeśli używasz słuchawek Sony, inteligentne połączenie będzie dostosowywane do otoczenia, a muzyka nie przestanie grać nawet w ruchliwych miejscach.

Wyświetlacz

Piękny nawet przy dużej jasności

Wyświetlacz smartfonu Xperia 5 V ma bardzo dużą jasność, a dzięki technologii Real-time HDR dostosuje się do otoczenia, aby stworzyć Ci najlepsze warunki do oglądania w każdym miejscu — nawet na dworze w środku dnia. 

Masz chęć na maraton filmowy?

Całkowicie naładowana bateria wystarcza na ponad 24 godziny odtwarzania filmów.

Jedyna w swoim rodzaju rozrywka, gdzie tylko chcesz

BRAVIA CORE for Xperia4 to platforma zapewniająca wyjątkową rozrywkę na Twoim smartfonie. Dzięki smartfonowi Xperia 5 V i platformie BRAVIA CORE for Xperia możesz między innymi oglądać filmy w wysokiej jakości, wybierać spośród setek najnowszych tytułów i klasycznych hitów, uzyskać dostęp do kolekcji IMAX® Enhanced oraz oglądać zakulisowe materiały w serwisie Studio Access.

Graj jeszcze lepiej

Wejdź do gry! Xperia 5 V pomoże Ci, gdy grasz dla przyjemności i gdy walczysz o zwycięstwo. Dziel się chwilami radości za pomocą filmów o wysokiej jakości, zrzutów ekranu, a nawet transmisji na żywo.

Pomocnik gracza zapewnia najlepsze wrażenia

Pomocnik gracza to Twoje centrum sterowania grami, w którym możesz dostosowywać funkcje i ustawienia, aby stworzyć sobie doskonałe warunki do gry. Teraz odświeżyliśmy jego wygląd i system obsługi. 

Niech inni słyszą Cię głośno i wyraźnie

Funkcja „Optymalizuj czat głosowy” nada głosowi krystalicznie czyste brzmienie. Komendy, które przekażesz drużynie na czacie głosowym, pomogą Wam osiągnąć zwycięstwo.

Nie pozwól, by przeszkodziła Ci rozładowana bateria

Szykujesz się do długiego grania? Funkcja „Sterowanie zasilaniem H.S.” pomoże uniknąć rozgrzania telefonu i chroni baterię po podłączeniu ładowarki. A wszystko to przy zachowaniu optymalnej wydajności grania. 

Cofnij się w czasie i nagraj

Funkcja zapisu R.T. (nagrywania w tył) pozwala zapisać ostatnich 30 sekund rozgrywki. Dzięki niej nigdy nie stracisz najlepszego momentu. 

Zrzut ekranu po jednym kliknięciu

Podczas gry masz zajęte ręce, dlatego trudno może być Ci zrobić zrzut ekranu. Fizyczny przycisk migawki w smartfonie Xperia 5 V nie służy jednak tylko do robienia zdjęć. Kiedy go naciśniesz, powstanie zrzut ekranu — bez zmiany sposobu trzymania telefonu i ułożenia rąk.

Optymalizacja przez procesor Snapdragon Elite Gaming™

Aby zapewnić maksymalną wydajność, pracę smartfonu Xperia 5 V optymalizuje procesor Snapdragon Elite Gaming. 

Zaprojektuj swoją transmisję strumieniową

Intuicyjny system obsługi ułatwia wybieranie konta w usłudze transmisji strumieniowej, zmianę tytułu lub opisu i przełączanie między układem pionowym a poziomym. Możesz także utworzyć miniaturę, skorygować ustawienia dźwięku i znacznie więcej.

Bateria, która wytrzyma do następnego dnia

Dzięki baterii o pojemności 5000 mAh możesz nie obawiać się wyładowania telefonu. Xperia 5 V ma wystarczający zapas energii, by towarzyszyć Ci cały dzień, a następnego ranka pokazać nawet 50% naładowania. Dla Ciebie oznacza to więcej czasu na przyjemności i potrzeby. 

Możliwość ładowania bezprzewodowego

Połóż smartfon Xperia 5 V na zgodnej podkładce ładujące i zdaj się na zaawansowaną technologię. Proste i wygodne.

Podziel się energią

Smartfon Xperia 5 V może również pełnić funkcję ładowarki bezprzewodowej do innych urządzeń, na przykład słuchawek.

Wytrzymała bateria

Wraz z upływem czasu w naturalny sposób maleje pojemność baterii. Aby temu zapobiec funkcja "Ładowanie adaptacyjne Xperia" chroni ładowaną baterię przed przeciążeniem. W rezultacie bateria zachowuje lepszy stan nawet przez 3 lata.

Zaprojektowany, utrzymywać niską temperaturę

Nowy procesor, lepsze odprowadzanie ciepła i o 40% większa objętość modułu rozpraszającego ciepło pomagają uniknąć rozgrzania smartfonu Xperia 5 V nawet po dłuższym okresie intensywnego użytkowania. 

Wyjątkowa wydajność

Procesor Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile platform5 wykorzystuje przełomowe rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji, by zapewniać nowe, niezwykłe przeżycia i zwiększyć wydajność baterii. Szybciej i bardziej efektywnie realizuje wiele zadań, możesz więc fotografować i filmować, oglądać nagrania, przeglądać Internet, komunikować się i grać przez dłuższy czas — bez pogorszenia wydajności. 

Ochrona przed porysowaniem i skutkami upadku

Przód i tył smartfonu Xperia 5 V są wykonane ze szkła Corning® Gorilla® Glass Victus® 2, zawierającego przeciętnie 22% surowców z recyklingu prekonsumenckiego. Ten rodzaj szkła jest również bardzo wytrzymały na zarysowania i odporniejszy na upadek na twardsze lub bardziej chropowate podłoża.

Trochę wody nie będzie problemem

Korzystaj z możliwości robienia zdjęć w sąsiedztwie wody: na basenie, plaży itp. Stopień ochrony IP65/68 to świadectwo, że smartfonowi Xperia 5 V nie zaszkodzi woda ani pył6.

Bezpieczeństwo w palcach

Szybko i wygodnie odblokowuj telefon opuszkami palców. Ułatwia to dostęp do zawartości telefonu, a zarazem zwiększa bezpieczeństwo.

Wymiana karty SIM trwająca sekundy

Wyjeżdżasz za granicę i chcesz wymienić kartę SIM? Uchwyt na kartę SIM w smartfonie Xperia 5 V jest zaprojektowany tak, aby łatwo było go otworzyć bez żadnych narzędzi. Smartfon Xperia 5 V może też pracować w sieciach operatorów oferujących technologię eSIM8.

Szybsza łączność 5G

Smartfon Xperia 5 V współpracuje z superszybkimi sieciami 5G, które zapewniają szybsze pobieranie, większą płynność strumieniowych transmisji i obsługę wysokich rozdzielczości9.

Łączność staje się inteligentna

System łączności inteligentnej bazuje na technologii uczenia głębokiego smartfonu Xperia, która wykorzystując biblioteki sieci neuronowych firmy Sony oraz analizując sygnały Wi-Fi, prognozuje problemy z łącznością, jakie mogą wkrótce wystąpić. Oznacza to, że telefon zawsze wybiera najlepszy kanał łączności: 4G, 5G lub Wi-Fi.

Poznaj łączność Wi-Fi® 6E

Technologia łączności Wi-Fi® 6E umożliwia szybsze pobieranie i wysyłanie, zmniejsza opóźnienia i poprawia łączność, nawet gdy do jednej sieci podłączonych jest wiele urządzeń.

XQDE54C0S.EKU
4589771649725

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Brak recenzji

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania